Fuel injector overflow hose / Kubota V3300 / V3600 / V3800 / 1C010-42050
search
1 osoba ogląda ten produkt
Product code: 1C010-42050
4 people purchased this product
zł117.89 netto
zł145.00
Includes VAT 23%
Lowest price from 30 days: zł145.00
Delivery options
Loading delivery options...
No delivery options available for this product.
Product description
Dimensions:
  • Total length: 360 mm,
  • Distance from center to center of hole: 106 / 108 / 106 mm,
  • Inner ring diameter: 12 mm,
  • Outer ring diameter: 20.50 mm,
  • Thickness height of rings: 7.40 mm,
  • Length of connectors: 24 mm,
  • Internal diameter of the connections: 3.20 mm,
  • Outer diameter of the connectors: 5 mm,