Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Napęd
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Massey Ferguson

Producent Massey Ferguson 

Massey Ferguson to kanadyjsko-amerykańska firma, będąca czołowym producentem maszyn rolniczych. Massey Ferguson to marka, która charakteryzuje się autorskimi, rewolucyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Jest to producent, który wyprodukował najwięcej ciągników rolniczych na świecie (sprzedaje ponad 180 000 ciągników rocznie). Traktory Massey Ferguson cieszą się doskonałą reputacją w zakresie wydajności, uniwersalności oraz niezawodności w różnych zastosowaniach. Nieprzerwanie od 1959 roku napędzane są silnikami wysokoprężnymi Perkins, a od pewnego czasu także SISU Diesel. Massey Ferguson dba o to, aby sprzęt był nowoczesny i jak najlepiej dostosowany do potrzeb współczesnego rolnika. Oferowany przez nas model ciągnika Massey Ferguson MF6028 zdobył nagrodę za najbardziej stylowy ciągnik w konkursie Farm Power Awards 2020 magazynu Agriculture Today.

Stylowa linia - Massey Ferguson MF6028

Traktor Massey Ferguson 6028 to kompaktowy, a jednocześnie mocny i wydajny mini ciągnik z napędem 4x4. Wspomaganie kierownicy sprawia, że obsługa tak silnej maszyny nie sprawia żadnego problemu. Ciągnik posiada rolnicze opony (z możliwością wymiany na opony trawiaste), dwie prędkości wałka mocy WOM/PTO i 3-punktowy tylny podnośnik TUZ Kat I o udźwigu 739 kg. Traktorek wyposażony został w manualną skrzynię biegów, która ma 6 biegów do jazdy na wprost i 2 dwa biegi wsteczne. Układ jezdny z uszczelnionym przednim mostem z hamulcami wielotarczowymi zanurzonymi w oleju sprawia, że jazda modelem MF6028 jest bardzo bezpieczna. Idealnie dopracowane szczegóły konstrukcji takie jak płaska podłoga, zaczep do przyczepy, przedni hak holowniczy sprawiają, że ciągnik jest bardzo funkcjonalny. Prowadzenie traktora Massey Ferguson jest łatwe i przyjemne ze względu na dbałość producenta o szczegóły. Zapewnia nowoczesną i czytelną deskę rozdzielczą oraz ergonomiczne rozmieszczenie dźwigni sterujących. Istnieje możliwość wyposażenie ciągnika w kabinę, co z pewnością ułatwi pracę w trudnych warunkach atmosferycznych. Ciągnik MF6028 doskonale sprawdzi się jako urządzenie do pracy rolniczej, ale może też posłużyć za odśnieżarkę. 

Ciągnik MF6028 jako zimowy pojazd komunalny

W naszej ofercie znajdziesz wersję MF6028 z ogrzewaną kabiną, pługiem do śniegu obsługiwanym hydraulicznie i posypywarka komunalną Motyl. Ciągnik sprawdzi się zatem doskonale w służbach komunalnych miasta jako odśnieżacz i piaskarka. Będzie to pewna i długoterminowa inwestycja publicznych pieniędzy. Masz do dyspozycji następujące opcje:

Zapraszamy serdecznie do zakupu ciągników Massey Ferguson. Gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym etapie procesu zakupowego. Jeśli zastanawiasz się, który ciągnik będzie dla Ciebie najbardziej optymalnym rozwiązaniem, zapraszamy do kontaktu!