Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Skrzynia biegów
więcej... mniej
Napęd
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Kubota

Różne rodzaje ciągników Kubota w sklepie traktor.com.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz maszyny marki Kubota fabrycznie nowe oraz używane w bardzo dobrym stanie. Postaraliśmy się aby wybór odpowiedniego do potrzeb ciągnika nie sprawił kłopotów. Znajdziesz u nas traktory Kubota w najprostszej formie i bez osprzętowania. Kupisz tutaj także traktory z kabiną - ogrzewaną, z lusterkami bocznymi, wycieraczkami, spryskiwaczem, uchylaną przednia i tylną szybą. Dostępna jest również wersja premium kabiny, która posiada więcej udogodnień dla operatora sprzętu. Skomponowaliśmy też ciągniki które od razu będziesz mógl wykorzystać do konkretnej pracy. Dostępne są traktory wyposażone w posypywarki i pługi (klasyczne albo strzałkowe), koparki i ładowacze czołowe. Ciągniki Kubota to urządzenia uniwersalne i jeśli pojawi się dla nich nowe zadanie z pewnością znajdziesz u nas odpowiednie akcesoria, aby zmienić ich przeznaczenie i w pełni je wykorzystać. 

Traktory Kubota - dlaczego warto? 

Japoński producent zadbał jednocześnie o to, aby ciągniki były trwałe i przygotowane do pracy w trudnych warunkach, a także o komfort ich operatorów. Mimo niewielkich rozmiarów posiadają imponujące parametry, o których możesz przeczytać na stronie każdego z produktów. Wiele modeli posiada takie cechy jak napęd na cztery koła, zaczepy na przodzie i tyle pojazdu oraz 3-punktowe zawieszenie TUZ. Fotel kierowcy posiada pełną amortyzację, a kierownica wspomaganie, dzięki czemu prowadzenie ciągnika jest przyjemne i zwiększa się jego komfort oraz wydajność pracy operatora. Maszyny Kubota radzą sobie bez problemu nawet na bardzo grząskim, nierównym i pochylonym terenie. Wyjątkowy przedni mostek w traktorach Kubota sprawia, że są to jedne z bardziej zwrotnych maszyn na rynku. Mimo, że jest to marka z dalekiego wschodu, to na naszej stronie odnajdziesz mnóstwo części zamiennych na wypadek usterki. Warto zapoznać się m.in. z traktorami z serii A np. traktor Kubota A211N 4 x 4, ponieważ jest to seria marki najbardziej zaawansowana technologicznie. Wśród serii B otrzymasz np. traktor Kubota B2741S z ładowaczem czołowym. Zapraszamy do przejrzenia wszystkich produktów i do wyboru tych dopasowanych do Twoich potrzeb! 

Traktory do wielu zadań

Niezależnie od tego czy potrzebujesz maszyny do klasycznej pracy rolniczej w polu, w sadzie lub na plantacji, czy szukasz ciągnika komunalnego, aby zabezpieczyć zimą publiczne drogi, z pewnością zadowoli Cię marka Kubota. Wiele lat na rynku, wysoka jakość materiałów i odporność na trudne warunki sprawiły, że mimo dużej konkurencji, Kubota wciąż jest jedną z chętniej wybieranych marek.

Marka Kubota

Kubota Corporation to japoński producent ciężkiego sprzętu rolniczego i budowlanego. Słowo kubota w języku japońskim oznacza dobrze zadbane i uprawiane pole ryżowe. Firma powstała w 1890 roku w Osace. Od wielu lat cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród użytkowników na całym świecie. Kubota Corporation od samego początku swojej działalności współpracuje z najlepszymi dostawcami i producentami części i podzespołów o czym świadczy współpraca z Fiatem czy Nissanem. Firma posiada 34 własne przedstawicielstwa na całym świecie, głównie w Europie. Do 2010 roku zakłady firmy Kubota wyprodukowały 3.5 mln ciągników.