Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Napęd
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Hinomoto

Hinomoto maszyny ogrodniczo-sadownicze

W tej kategorii przedstawiamy ciągniki rolnicze marki Hinomoto. W naszej ofercie dostępne są używane modele. To nieduże maszyny, wygodne w użytkowaniu i proste w obsłudze. Wyposażone w 3-cylindryczny silnik Diesla chłodzony wodą, doskonale sprawdzą się podczas wymagających prac rolnych. Nasza firma jest największym importerem japońskich mini ciągników, a każdy z nich może zostać przez nas skonfigurowany z dowolnym osprzętem według potrzeb. W ten sposób staramy się sprostać wszystkim, nawet bardzo wysokim wymaganiom naszych klientów. W przypadku maszyn używanych zapewniamy specjalną gwarancję na wszystkie ciągniki. Przeprowadzamy dokładny serwis urządzeń oraz naprawiamy wszelkie znalezione usterki przed wysłaniem produktu do nowego właściciela. Dzięki naszej własnej flocie eksportowej jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny do każdego zakątka Polski oraz Europy. W ramach naszego sklepu oferujemy jedynie sprzęt znanych, cenionych marek, co gwarantuje jego najwyższą jakość. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy, zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu internetowego!

Maszyny ogrodniczo-sadownicze - charakterystyka urządzeń

Aby zapewnić sobie szybką i skuteczną pracę, warto zainwestować w jeden z mini ciągników marki Hinomoto. Warty uwagi jest między innymi model Hinomoto N239 4x4 23KM, wyposażony w napęd 4x4, pozwalający na użytkowanie w każdym terenie. Silnik 3-cylindryczny o mocy 23 kW zapewnia wydajność na wysokim poziomie. Dodatkowymi atutami modelu są m.in. dzielone hamulce, blokada mechanizmu różnicowego czy wspomaganie kierownicy. Zapewniają najwyższy komfort eksploatacji maszyny oraz wygodę pracy. Model posiada także specjalny zaczep do przyczepy, co daje mu dodatkowe możliwości zastosowania. Duże koła o oponach dedykowanych do pracy rolniczej zapewniają doskonałą przyczepność, nawet na mokrej, śliskiej powierzchni. Modelem o nieco mniejszej mocy, dedykowanym do mniej wymagających prac jest Hinomoto CX18 4x4 18KM. Ciągniki od firmy Hinomoto swoją prostotą i solidnością zadowolą niejednego profesjonalistę. 

Hinomoto — solidność wykonania 

Marka Hinomoto jest niezwykle popularnym producentem ciągników rolnych, głównie znanym na terenie Japonii. Zajmowała się produkcją ciągników również dla innych międzynarodowych koncernów pod ich własnymi nazwami m.in. dla: Massey Ferguson, Deutz-Allis, Simplicity i Allis-Chalmers. Maszyny tej marki łączą w sobie solidną, mocną budowę z prostym mechanizmem, który zapewnia łatwe użytkowanie. Jednocześnie mini ciągniki posiadają innowacyjne systemy, które mają za zadanie zapewnić jeszcze większy komfort pracy. Ich niewielka budowa umożliwia użytkowanie w każdym terenie, również w wąskich alejkach między krzewami i drzewami. To niezawodny sprzęt doceniany przez rolników, ogrodników i sadowników podczas zbiorów. Inwestując w sprzęt firmy Hinomoto zyskujesz gwarancję jakości oraz pewność, że dana maszyna będzie mogła służyć Ci przez lata. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub odpowiedzi na dodatkowe pytania, nasz personel jest do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu!