Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Skrzynia biegów
więcej... mniej
Napęd
więcej... mniej
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Iseki

ISEKI to trzeci pod względem wielkości producent maszyn rolniczych w Japonii. Firma zajmuje się produkcją maszyn wykorzystywanych do sadzenia i zbiorów oraz produkcją części zamiennych i komponentów. 90-letnie doświadczenie w produkcji ciągników rolniczych, japońska technologia, fabryki rozmieszczone na całym świecie, niemiecka precyzja, nowoczesny proces produkcyjny i do tego najbardziej rozwinięta sieć dystrybucji w sektorze mini ciągników - to wszystko zapewniło marce miliony zadowolonych klientów. 

Traktory Iseki - różne rodzaje w sklepie traktor.com.pl 

W naszym sklepie znajdziesz kilkadziesiąt modeli japońskiej marki Iseki, dzięki czemu z pewnością znajdziesz ciągnik najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Odnajdziesz ciągniki do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych z kabiną lub takie do pracy przy słonecznej pogodzie. Mini traktorki Iseki dostępne są także w wersji z gąsienicami, dlatego jeśli pracujesz w naprawdę trudnym, podmokłym i grząskim terenie, to może być rozwiązanie dla Ciebie. Ciągniki Iseki mogą znaleźć zastosowanie w klasycznych pracach gospodarskich - na polu, w sadzie lub ogrodzie, ale także jako maszyny komunalne. Znajdziesz je u nas w wersji z klasycznym lub strzałkowym pługiem do odśnieżania albo ładowaczem czołowym. Do każdej maszyny możesz dołączyć zamiatarkę, glebogryzarkę itd.

Traktory Iseki - dlaczego warto w nie zainwestować?

90 lat sukcesów na rynkach wszystkich kontynentów jest reklamą marki samą w sobie. Wszystkie modele Iseki, które umieściliśmy w naszej ofercie to wielozadaniowe maszyny. Większość z nich posiada napęd na cztery koła. Urządzenia mają również odpowiednio mocny silnik dopasowany do kompaktowych wymiarów traktora. Koła mają wąski rozstaw, dlatego maszyny są bardzo zwrotne. Iseki to marka która zadbała również o komfort operatora ciągnika. Jak przystało na japoński sprzęt, deska rozdzielcza jest bardzo nowoczesna i zaprojektowana przyjaźnie dla użytkownika. Fotele kierowcy posiadają doskonałą amortyzację, co jest niezwykle przydatne w trudnym, nierównym terenie. Kabiny zostały wyposażone w klimatyzację, dzięki czemu ani upał, ani chłód nie będą wpływać na wydajność pracy. Praca przebiega sprawnie także dzięki wbudowanemu tempomatowi i zastosowaniu wspomagania kierownicy. Konserwacja i naprawy traktorów Iseki nie sprawiają problemu ze względu na prostą budowę oraz szeroko otwieraną maskę. Wszystkie podlegają gwarancji, a w naszym sklepie znajdziesz dziesiątki części zamiennych, gdyby jakiś element został uszkodzony. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi modelami np. Iseki TM3187 albo TG6687

Iseki - traktory przeznaczone do wielu zadań

Modele wyprodukowane przez Iseki są przygotowane do wielozadaniowej pracy. W zależności od Twoich potrzeb, możesz przebierać w opcjach dodatkowego wyposażenia ciągników. Jeśli zamierzasz używać traktora do prac polowych, Iseki oferuje dodatkowy osprzęt - pług, glebogryzarki, siewnik lub kosiarki. Najmocniejszy silnik ma moc aż 49KM, dlatego mimo małych rozmiarów, traktory poradzą sobie też z dużym areałem. Jeśli maszyna ma służyć do prac komunalnych, skorzystaj z opcji zamiatarki.