Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Skrzynia biegów
Napęd
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Solis

Ciągniki i mini traktory Solis — szeroki wybór modeli

W tej kategorii możesz znaleźć szeroką ofertę mini ciągników od renomowanej marki Solis. Maszyny z tej serii cechują się solidnością oraz zastosowaniem wielu innowacyjnych rozwiązań, wpływających na zwiększenie komfortu i skuteczności pracy. Liczne testy każdego z modeli pozwoliły na wyciągnięcie istotnych wniosków oraz spowodowały wdrożenie nowych systemów, które od razu naprawiały dany problem. Pośród modeli dostępnych do zakupu na naszej stronie, znajdziesz między innymi niezawodną serię H oraz bezawaryjną i innowacyjną serię S. Dzięki możliwości dołączenia dedykowanych osprzętów, mini ciągniki od Solis zyskują pokaźne możliwości wykorzystania. Doskonale sprawdzą się w ramach prac ogrodniczych, jak kopanie i koszenie, przy pracy na roli podczas orania pola lub wysiewu nasion, a także podczas zbiorów. Wykorzystasz je także do odśnieżania i odladzania dróg czy podjazdów w czasie surowej zimy. Te wygodne, intuicyjne maszyny o niewielkich gabarytach bez trudu poradzą sobie także w wąskich miejscach. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji — zachęcamy do kontaktu!

Ciągniki i mini traktorki Solis — cechy produktu

Mini ciągniki marki Solis zostały wyposażone w szereg udogodnień i specjalnych systemów, pozwalających na jeszcze większe osiągi maszyn. Jeden z modeli dostępnych na naszej stronie to Solis H 26, wyposażony w 3-cylindryczny silnik Diesla o mocy 24,5 KM, chłodzony za pomocą cieczy. Posiada wspomaganie kierownicy oraz hydrostatyczną skrzynię biegów, zapewniającą wysoki komfort pracy. Dzięki specjalnym kołom oraz napędowi 4x4 ciągnik poradzi sobie również na śliskiej, mokrej nawierzchni, przy nierównościach czy lekkich wzniesieniach. Dodatkowymi atutami są także: zaczep do przyczepy typu przód/tył, amortyzowane siedzenie oraz dzielone hamulce. Modele z serii S, takie, jak Solis S 50 SYNC charakteryzują się również wysoką wydajnością paliwa, dzięki czemu sprzęt jest wyjątkowo oszczędny. Po zamontowaniu odpowiednich osprzętów zyskuje dodatkowe funkcje, jak koszenie, kopanie czy odśnieżanie, dlatego może być użyteczny o każdej porze roku. 

Ciągniki i mini traktorki Solis — postaw na jakość

Ciągniki Solis produkuje firma ITL, wyróżniająca się na rynku azjatyckim. Sprzęt wychodzący z fabryk tej renomowanej marki odznacza się wysokimi osiągami przy jednocześnie niskiej emisji spalin oraz niedużym spalaniu paliwa. Swoich klientów indyjska firma ITL znalazła na całym świecie. Po ponad 20 latach funkcjonowania wysunęła się na czołówkę wśród producentów sprzętu rolnego. Ma to swoje odzwierciedlenie w wyjątkowej jakości, nowoczesnych technologiach oraz solidności, zawartych w każdym modelu Solis. W naszym sklepie internetowym stawiamy na sprzęt najwyższej jakości, dlatego możesz być pewien, że każdy zakupiony u nas model będzie spełniał wszystkie wymogi. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, by pomóc im w znalezieniu urządzeń na miarę indywidualnych potrzeb. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami!