Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Napęd
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Yanmar

Ciągniki rolnicze Yanmar — kup na traktor.com.pl

W tej kategorii przedstawiamy naszą ofertę ciągników rolnych od japońskiej firmy Yanmar. Posiadamy maszyny wyposażone w mocne, wydajne silniki z systemem chłodzenia wodą. Dzięki różnej mocy maszyn oraz dużemu wyborowi dodatkowych akcesoriów, z łatwością wybierzesz sprzęt dostosowany do własnych potrzeb. Mini ciągniki od marki Yanmar to innowacja, solidność i skuteczność działania. Przyspieszają wszelkie prace rolnicze oraz ogrodowe. Nasz sklep gwarantuje najlepsze dostosowanie urządzenia pod konkretne potrzeby klienta. W naszej ofercie znajdziesz maszyny używane. Przykładamy uwagę do spełniania wysokich oczekiwań, dlatego przed wysłaniem maszyny do nowego właściciela, przeprowadzamy gruntowny, profesjonalny serwis. Wymieniamy wszelkie płyny eksploatacyjne, filtry i hydraulikę, a w przypadku wykrycia usterki naprawiamy ją, informując o niej klienta. Nasz sklep umożliwia zakup w formie ratalnej oraz w ramach leasingu. W razie dodatkowych pytań — zachęcamy do kontaktu!

Ciągniki rolnicze Yanmar — szerokie zastosowanie

Dzięki kompaktowej budowie oraz zastosowaniu innowacyjnych mechanizmów mini ciągniki firmy Yanmar doskonale sprawdzą się przy różnych pracach w ciągu całego roku. Dedykowane akcesoria i podsystemy pozwolą na wykonywanie różnych zadań w tym odśnieżania, nawożenia czy kopania. Ich prostota i funkcjonalność to tylko niektóre z licznych zalet. Zamontowanie do ciągnika ładowacza pozwoli na szybkie i bezwysiłkowe wykopanie dołu. Pomoże także przy wszelkich pracach budowlanych. Dedykowane pługi śnieżne umożliwią odśnieżenie dróg czy podjazdów. Do ciągnika możesz przymocować także elementy niezbędne do orania pola czy koszenia trawnika. Maszyny wyposażone są w dodatkowe mechanizmy ułatwiające użytkowanie, w tym między innymi wspomaganie kierownicy, dzielone hamulce czy hydrostatyczną lub manualną skrzynię biegów. Duże, specjalnie zaprojektowane koła, umożliwiają proste poruszanie się po trudnym terenie. W niektórych modelach dostępny jest również napęd 4x4 np. ciągnik rolniczy Yanmar F200, dzięki któremu pojazd z łatwością pokona wzniesienia czy nierówności. 

Ciągniki rolnicze Yanmar — najwyższa jakość sprzętu

Firma Yanmar to jedna z renomowanych marek japońskich, produkujących maszyny takie, jak ciągniki, minikoparki, glebogryzarki czy urządzenia do sadzenia ryżu. Wszystkie ciągniki wyposażone są w silniki diesla Yanmar chłodzone za pomocą wody. Maszyny od tego japońskiego producenta charakteryzują się solidnością, prostotą oraz zastosowaniem wielu ciekawych patentów konstrukcyjnych. Firma Yanmar przykłada dużą uwagę do innowacyjności oraz trwałości wykonanych sprzętów, dzięki czemu mogą one służyć przez długie lata. Prostota użytkowania łączy się z wieloma możliwościami eksploatacji oraz dużą wydajnością. Marka słynie ze swojego nowoczesnego podejścia, o którym świadczy wyprodukowany przez nich autonomiczny traktor “Robot”. Inwestując w sprzęt tej renomowanej marki, zyskujesz pewność najwyższej jakości, połączonej z nowoczesnością i wygodą. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze idealnego urządzenia lub masz dodatkowe pytania, nasz personel pozostaje do Twojej dyspozycji!