Clutch bearing, 40 x 67.30 x 19.50 mm, 40TRK30W2, Iseki TU, 40x67.30x19.50
search
1 osoba ogląda ten produkt
Clutch bearing / 40 x 67.30 x 19.50 mm / Iseki TU / 40TRK30W2
Product code: 40TRK30W2
zł89.43 netto
zł110.00
Includes VAT 23%
Lowest price from 30 days: zł110.00
Delivery options
Loading delivery options...
No delivery options available for this product.
Product description
Clutch release bearing with an inner diameter of 40 mm , an outer diameter of 67.30 mm and a height of 19.50 mm for Iseki tractors of the Iseki TU series and others.
Dimensions :
  • Inner diameter: 40 mm,
  • Outer diameter: 67.30 mm,
  • Height: 19.50 mm,