Stan
Nowy
Moc (KM/HP)
25
Liczba noży (szt.)
4
Zaczep do przyczepy
Ręczny, oczko zaczepowe
Waga (kg)
750
Rębak spalinowy tarczowy Arborist 150 GreenMech
Masz jakieś pytania?
Stan
Nowy
Moc (KM/HP)
25
Liczba noży (szt.)
4
Zaczep do przyczepy
Ręczny, oczko zaczepowe
Waga (kg)
750
Masz jakieś pytania?
Pielęgnacja ogrodów czy przygotowywanie działki na sprzedaż, karczowanie, prace porządkowe w firmach komunalnych, to wszystko świetne zabiegi, których efekt każdy bardzo lubi. Pytanie, co zrobić ze ściętymi gałęziami – często większych rozmiarów, kiedy mamy ich aż nadto? Czy jest szansa, pozbyć się ich nie posiadając ciągnika, dużej przyczepy czy możliwości utylizacji? Oczywiście, że tak! Z pomocą przychodzą rębaki wyposażone w silnik spalinowy. Mają one zaczep do przyczepy, więc transportujemy je po drogach (pod warunkiem posiadania homologacji na rębak) bez trudu każdym autem posiadającym hak. Taki rodzaj maszyny pozwoli nam pozbyć się zalegających gałęzi z działki, będzie niezbędnym towarzyszem w firmach ogrodniczych czy komunalnych. Maszyny do rozdrabniania drewna są powszechnie wykorzystywane w gospodarce leśnej czy rolnictwie. Ich zastosowanie pozwala na szybkie, precyzyjne i bezpieczne przerobienie nawet znacznej ilości pni i gałęzi.
Trzeba sobie zadać pytanie, do jakich celów będziemy wykorzystywać urządzenie. Gdyż inne urządzenie polecane będzie ogrodnikom, dla których ważne będzie okazjonalne pozbycie się zalegających gałęzi. Natomiast inne potrzeby będzie miał przedsiębiorca, dla którego rębak jest narzędziem codziennej pracy. Tu zdecydowanie warte uwagi są rębaki spalinowe, wydajniejsze i o większych możliwościach rozdrobnienia.
Firma od ponad 20 lat obecna w branży przemysłowej. Cechuje ją wysoka jakość produktów, przemyślane rozwiązania, dbałość o środowisko.
Wszystko to sprawia, że nawet po kilku latach maszyna zachowuje swój wygląd.
Seria rębaków Arborist marki GreenMech to innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne technologie. Konstrukcja rębaka Arborist została dokładnie przemyślana pod kątem mocy oraz wydajności, ale też oszczędności. Konstrukcja oparta jest na ramie stalowej, dodatkowo wyposażenie w silnik japońskiej marki Kubota o mocy 25 KM to mocne strony rębaka marki GreenMech. Silnik zabezpieczony został osłonami, chronią one przed uszkodzeniami, ale także tłumią hałas wydobywający się podczas pracy z rębaka. Dodatkowo rębak posiada wentylator, który wyrzuca ciepłe powietrze spod osłon. Jednocześnie wspomaga to wyrzucanie materiału poprzez komin. To sprawia, że rębak serii Arborist bez trudu poradzi sobie z mokrym, ale też zielonym surowcem np. tuje.
Rębak spalinowy tarczowy Arborist 150 GreenMech został wyposażony w szeroki stół podawczy, co znacznie ułatwia załadunek materiału do gardzieli. Pozwala to na prostą i przyjemną pracę, bez siłowania się z surowcem. Rębak bez trudu poradzi sobie z gałęziami o średnicy do 15 cm, zachowując wydajność 3,75T zrębek na godzinę.
Wydajność rębaka Arborist pozwala na zaoszczędzenie czasu, ale także miejsca zwłaszcza przy dużej ilości surowca do przerobienia. Rębak przerabia surowiec na bardzo drobne ścinki, dzięki czemu otrzymujemy gotowy materiał np. pod ściółkowanie.
Rębak GreenMech serii Arborist posiada elektronicznie sterowany system anty przeciążeniowy No-Stress. Na czym on polega? Podczas podawania materiału kontrolowana jest praca wałków podających, w celu odciążenia dysku tnącego rębaka. Gdy dysk tnący uzyska najlepszą prędkość obrotową system No-Stress wznawia pracę wałków. Co uzyskujemy? Większą wydajność oraz mniejsze przeciążenie maszyny.
Wszystkie modele rębaków GreenMech objęte są 3-letnią gwarancją.
Marka GreenMech to lider na europejskim rynku w produkcji rębaków do drewna.
W 1993 roku Tony Turner postanowił rozpocząć dostarczanie na rynek brytyjski rębaków oraz rozdrabniaczy do drewna. Przez następne 20 lat GreenMech rozwinął sieć sprzedaży w 28 krajach na 4 kontynentach, ciągle jednak pracują nad jej poszerzeniem. Przez te wszystkie lata Tony Turner otrzymał za swoje produkty wiele nagród z zakresu innowacji, jak i ochrony środowiska oraz za redukcje emisji hałasu w miejscu pracy.
GreenMech od 20 lat kreuje standardy przemysłowe i nieustannie wnosi nowe pomysły do produkcji rębaków do drewna. Nasza reputacja bycia innowacyjnym sięga 50 lat wstecz, gdy założyciel GreenMech Tony Turner wynalazł pierwszą na świecie hydrauliczną kosiarkę bijakową w 1963 roku.
Nie chcesz korzystać z gotówki?
to żaden problem
Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!
Interesuję Cię