Traktor.com.pl - największy importer mini ciągników japońskich w Polsce Wschodniej. Firma działając w branży od 8 lat zyskała największą różnorodność mini ciągników nowych jak i używanych renomowanych firm: Kubota, Iseki, Yanmar. Na placu wystawowym w Tajęcinie (koło Jasionki) znajduje się 300 sztuk mini ciągników. Traktor.com.pl posiada również szeroki wachlarz osprzętu takiego jak: kosiarki, glebogryzarki, pługi, ładowacze czołowe, rębaki itp. Nasz sprzęt idealnie wpasowuje się w wymogi szkółek, winnic, plantacji, ogrodów oraz firm komunalnych.

Chętnie służymy pomocą i radą przy wyborze oraz serwisie pogwarancyjnym zakupionych u nas sprzętów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego - mini traktorki japońskie w najniższych cenach

Wpisy na blogu

Mitsubishi VST MT180 4x4 18KM + glebogryzarka separacyjna SB 105

        Firma traktor.com.pl to nie tylko Japońskie używane mini ciągniki i traktorki ale również traktory nowe. Dzisiaj prezentujemy zestaw wybrany przez naszego klienta nowy traktorek Mitsubishi VST MT180 z napędem 4x4,, 3 cylindrowym silnikiem diesla chłodzonym cieczą i mocy 18KM.

Honda Mighty 130 4x4 13KM + kosiarka bijakowa z nożami typu Y mulczer EF95

Tym razem prezentujemy jeden z niewielu benzynowych modeli ciągnika - Honda Mighty 130 z napędem 4x4 o mocy 13KM z kosiarką bijakową typu lekkiego EF 95 o szerokości roboczej 95 cm.