Traktor.com.pl - największy importer mini ciągników japońskich w Polsce Wschodniej. Firma działając w branży od 8 lat zyskała największą różnorodność mini ciągników nowych jak i używanych renomowanych firm: Kubota, Iseki, Yanmar. Na placu wystawowym w Tajęcinie (koło Jasionki) znajduje się 300 sztuk mini ciągników. Traktor.com.pl posiada również szeroki wachlarz osprzętu takiego jak: kosiarki, glebogryzarki, pługi, ładowacze czołowe, rębaki itp. Nasz sprzęt idealnie wpasowuje się w wymogi szkółek, winnic, plantacji, ogrodów oraz firm komunalnych.

Chętnie służymy pomocą i radą przy wyborze oraz serwisie pogwarancyjnym zakupionych u nas sprzętów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego - mini traktorki japońskie w najniższych cenach

Wpisy na blogu

Yanmar YM1700 2x4 17KM + oryginalna japońska glebogryzarka

Nasz kolejny "klasyk" Yanmar YM1700 z napędem na jedną oś z silnikiem diesla o mocy 17KM i oryginalna japońska glebogryzarką.

Yanmar F155 z napędem 4x4 o mocy 15KM z ładowaczem czołowym TUR + kosiarka bijakowa EFG 105 GEOGRASS

Dumnie prezentujemy naszą kolejną realizacje z traktorkiem Yanmar F155 o mocy 15KM z ładowaczem czołowym w wersji standard oraz mulczer do trawy kosiarka bijakowa EFG105 Geograss.