Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Skrzynia biegów
więcej... mniej
Napęd
więcej... mniej
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Traktory

Traktory - szeroka oferta maszyn rolniczych w naszym sklepie 

Ciągniki, czyli inaczej traktory to pojazdy silnikowe o dużej sile pociągowej, przeznaczone do prac polowych i gospodarskich. Są niezbędnym narzędziem każdego gospodarza. Ich głównym przeznaczeniem jest przemieszczanie maszyn nieposiadających własnego napędu na przykład siewników, pługów, rozrzutników obornika czy opryskiwacza. W ofercie naszego sklepu znajdziesz traktory wiodących marek japońskich, indyjskich i amerykańsko-kanadyjskich specjalizujących się w produkcji maszyn rolniczych i przemysłowych. Startrac, Kubota, Mitsubishi, Solis czy Massey Ferguson to tylko niektóre z wyśmienitych marek dostępnych na traktory.com.pl, które produkują trwały i solidny sprzęt. Na naszej stronie znajdziesz modele fabrycznie nowe oraz używane - dokładnie sprawdzone przez pracujących z nami specjalistów. Na każdy z zakupionych sprzętów udzielamy gwarancji. Jako jedni z nielicznych oferujemy bardzo dużo części oryginalnych i zamiennych, dzięki czemu pomagamy w serwisowaniu maszyn. Możesz kupić traktor na raty lub wypożyczyć w leasingu. Dzięki własnej flocie transportowej dostarczamy ciągniki na terenie całej Europy.


Traktory nowe - sprawdzone marki i komfort użytkowania 

Postawiliśmy na marki sprawdzone przez miliony farmerów, sadowników i ogrodników. Proponujemy modele w przeróżnych rozmiarach - od niewielkich traktorków do pracy w ogrodzie, po takie które poradzą sobie z ogromnym areałem, pracą z ciężkim sprzętem i profesjonalną uprawą roli. Oferujemy też pojazdy z zamontowanymi od razu elementami funkcjonalnymi, aby od początku mogły służyć w konkretnym celu - jako kosiarki, koparki, spychacze, ładowacze. Dostępne są ciągniki z kabinami lub bez. Stawiamy na produkty dobrej jakości o wysokich mocach uciągu, niską emisją toksycznych spalin oraz estetycznym wykonaniu zapewniającym wysoki komfort pracy. Sporo modeli wywodzi się z Indii, gdzie tradycja pracy w niewielkich przydomowych polach jest wyjątkowo silna. Nasza wysoka i długa pozycja na rynku pozwoliła na zbudowanie dobrych kontaktów z producentami ciągników japońskich, dzięki czemu oferujemy szybki i wygodny dostęp do części wymiennych ich marek. Wszystkie sprzedawane pojazdy objęte są gwarancją, oferujemy także doskonale wyposażony w części zamienne serwis.

Traktory używane - zadbane sprzęty w dobrych cenach 

Traktory trzech z oferowanych przez nas marek - Mitsubishi, Iseki i Kubota możesz kupić w wersji używanej. Każdy z dostępnych w sprzedaży ciągników używanych przechodzi przez profesjonalną kontrolą techniczną i gruntowny serwis. Przez sprzedażą używanych maszyn dokonujemy wymiany filtrów paliwa, oleju i płynów eksploatacyjnych oraz kontroli hydrauliki. Klienci są informowani o wszystkich wykrytych i naprawionych usterkach sprzętu. Tak jak wszystkie sprzedawane przez nas traktory, także te używane objęte są gwarancją. 

Inne maszyny 

W tej kategorii znajdziesz pozostałe maszyny z napędem silnikowym, które są potrzebne przy pracy w sadzie, na polu lub w magazynie gospodarczym. Znajdziesz tutaj na przykład wózek elektryczny o 1000 kg ładowności, ciągniki jednoosiowe, wozidła gąsienicowe czy moto kultywatory. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu!