Przetłumacz na język

Kategorie

Filtrowanie

Podkategorie

 • Yanmar

  Ciągniki marki Yanmar


  Yanmar Co., Ltd to japońska firma specjalizująca się w produkcji silników Diesla. Założona w roku 1912 do dzisiaj specjalizuje się nie tylko w produkcji silników wysokoprężnych ale również w produkcji lekkich lodzi rybackich oraz kadłubów statków no i przede wszystkim najbardziej znana jest z produkcji traktorów, kombajnów i lekkich maszyn rolniczych. Firma produkuje min maszyny do sadzenia ryżu, różnego rodzaju pompy, glebogryzarki, mini koparki i spalinowe generatory prądu.

 • Kubota
  Kubota Corporation to japoński producent ciężkiego sprzętu rolniczego i budowlanego. Firma powstała w w 1890 roku w Osace a pierwsze ciągniki wyprodukowane w całości na własnych podzespołach firma wypuściła w 1978 roku. Firma od wielu lat cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród użytkowników na całym świecie. Kubota Corporation od samego początku swojej działalności współpracuje z najlepszymi dostawcami i producentami części i podzespołów o czym świadczy współpraca z Fiatem czy Nissanem. Firma posiada 34 własne przedstawicielstwa na całym świecie, głównie w Europie: Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Do 2010 roku zakłady firmy Kubota wyprodukowały 3.5 mln ciągników.
 • Mitsubishi

  Ciągniki marki Mitsubishi

  Mitsubishi Agricultural Machinery Co., Ltd. to część grupy Mitsubishi, która powstała 1980 roku i odpowiedzialnej za produkcje i sprzedaż maszyn rolniczych głównie ciągników, traktorów i kombajnów. Obecnie wiele produktów Mitsubishi głównie na rynku amerykańskim jest sprzedawana pod marką Mahindra oraz Cub Cadet i International Harvester.

 • Massey Ferguson

  Massey Ferguson – kanadyjsko-amerykański koncern produkujący maszyny rolnicze.

  Powstał w 1953 roku jako Massey-Harris-Ferguson Limited, od 1958 jako Massey-Ferguson. W tym samym roku firma przedstawiła swoje pierwsze logo, którym były trzy czerwone trójkąty stykające się wierzchołkami. Logo to używane jest przez firmę do dnia dzisiejszego

 • Iseki

  Ciągniki marki Iseki

  ISEKI & Co., Ltd to trzeci pod względem wielkości producent maszyn rolniczych w Japonii. Firma zajmuje się produkcją maszyn wykorzystywanych do sadzenia i zbiorów oraz produkcję części zamiennych i komponentów. Od 1961 firma produkuje traktory, które bardzo szybko zdobyły uznanie nie tylko w Japonii o czym może świadczyć fakt że ciągniki ISEKI & Co., Ltd, były i są sprzedawane na całym świecie pod różnymi nazwami min: AGCO, Bolens, Massey Ferguson i White. Kilka modeli, które były sprzedawane w Japonii zostały wyprodukowane przez zakłady Włoskie Landini czy francuskiego Massey Ferguson.

 • Hinomoto

  HINOMOTO to jeden z najpopularniejszych producentów mini traktorków w Japonii. Firma pod własną marka handlową HINOMOTO produkowała traktory i mini ciągniki z silnikami Toyosha do roku 1990. TOYOSHA była to również poprzednia nazwa firmy, pod która produkowano sprzęt rolniczy. W 1990 roku firma stała się częścią Hitachi Tierra , a nazwa Hinomoto została ostatecznie zniesiona w 1997 roku. HINOMOTO produkowała również ciągniki dla innych miedzy narodowych koncernów pod ich własnym nazwami min dla: Massey Ferguson , Deutz-Allis , Simplicity i Allis-Chalmers.

 • Honda

  Honda

  Honda Motor Company, Ltd. firma znana głównie z produkcji motocykli i samochodów ale z powodzeniem produkuje również sprzęt ogrodowy i rolniczy. Honda od wielu lat sprawdza się jako czołowy producent silników dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego a także silników to motorówek. Bardzo wysoki poziom technologiczny produktów Hondy sprawił, że Honda od wielu lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów na całym świecie.

 • Shibaura

  Ciągniki marki Shibaura

  Firma SHIBAURA czyli IHI Shibaura Machinery Corporation to japońska firma, która powstała w 1942 roku, produkująca traktory ogrodowe i silniki. Pierwsze ciągniki SHIBAURA produkuje dla firmy FORD a po zakończeniu współpracy z Fordem firma zaczęła produkować traktory i mini ciągniki pod własną nazwą handlową. W chwili obecnej spółka Shibaura posiada swoje fabryki w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

 • John Deere

  Deere & Company – amerykańskie przedsiębiorstwo założone w roku 1837 przez Johna Deere,kowala z Grand Detour w stanie Illinois. Wszystkie produkty są sygnowane nazwą John Deere, która również stanowi synonim nazwy przedsiębiorstwa. Przedsiębiorstwo jest światowym liderem w technologii rolnej. Wśród innych produktów przedsiębiorstwa znajdują się maszyny dla leśnictwa, maszyny budowlane oraz sprzęt do trawy i ziemi. 

  Produkty John Deere posiadają charakterystyczne zielone i żółte kolory oraz logo skaczącego jelenia.

 • Ciągniki Jednoosiowe
 • Inne maszyny

  Inne maszyny takie jak: koparki, wózki golfowe, maszyny specjalistyczne, wozidła.

 • Traktory z osprzętem

  Traktory z osprzętem

Traktory

Traktory, ciągniki rolnicze, mini traktorki Japońskie - Kubota, Yanmar, Iseki, Mitsubishi, Shibaura, Hinomoto, Suzue

Traktory  Jest 338 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 338 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 338 elementów