Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
TUZ
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Sadzarki

Co to jest sadzarka? Jak sama nazwa mówi jest to maszyna do mechanicznego sadzenia roślin. Najczęściej są to rośliny bulwiaste (np. ziemniaki), cebulowe (np. tulipany), rozsady (np. kapusta, seler, tytoń, ryż). Sadzarki wykorzystuje się także do rozmieszczania młodych drzewek. Jeśli zależy Ci na rentownej inwestycji, która znacznie poprawi szybkość i efektywność pracy w gospodarstwie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak wybrać odpowiedni model sadzarki? 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów, które cechują się solidnością wykonania i długą żywotnością. Podczas wyboru odpowiedniego dla Ciebie produktu zwróć uwagę na takie elementy sadzarki jak:

  • głębokość sadzenia
  • pojemność zbiornika
  • odległość sadzenia
  • możliwość regulacji odległości wysadzania 

U nas kupisz tylko i wyłącznie produkty od sprawdzonych marek, które stawiają na wysoką jakość swoich urządzeń. Sadzarka do ziemniaków jednorzędowa to łatwość w obsłudze i trzystopniowa regulacja szerokości sadzenia (29/32/35 cm). Sprawia, że nawet najbardziej wymagający użytkownik będzie zadowolony. W ciągu całego przebiegu sadzenia, produkt ten wykonuje wszystkie potrzebne prace – wyora miejsce w ziemi, wysadzi automatycznie ziemniaki, a na koniec obsypie je ziemią tworząc jedliny. Kolejne zalety to regulowana odległość sadzenia ziemniaków 29/32/35, głębokość sadzenia 10-15 cm, pojemność zbiornika 90 kg. Sadzarka dwurzędowa, ciągnikowa zawieszana to model przede wszystkim dedykowany do roślin bulwiastych (głównie do ziemniaków). Zamocowana jest na zaczep trzypunktowy traktora Kat I i Kat II, a jej sposób działania jest prosty – pracujące koła sadzarki napędzają mechanizm wysadzający rośliny. Model ten jest wielofunkcyjny – podczas działania najpierw redlicą robi niewielkie wgłębienia w ziemi, a następnie automatycznie wrzuca ziemniaki do gleby i je zasypuje. Sadzarka, więc odciąży Cię z tak pracochłonnego i żmudnego zajęcia. Głębokość sadzenia wynosi tutaj 100-150 mm, a pojemność zbiornika to 180 kg. Sadzarka jednorzędowa 4FARMER to z kolei model wykonany z wysokiej jakości materiałów, które sprawią, że każde wiosenne prace w polu będą przyjemnością. Dzięki trzem etapom regulacji szerokości sadzenia nie będziesz musiał kupować trzech różnych maszyn, wystarczy zmienić średnicę kół jezdnych. Ponadto model ten sam przygotuje ziemię do umieszczenia w niej rośliny, a następnie starannie ją zasypie.

Profesjonalne sadzarki od renomowanych producentów - dlaczego warto? 

Jakie są zalety posiadania sadzarki? Przede wszystkim taka maszyna to oszczędność Twojego czasu i zdrowia. Żmudna praca w polu w przyszłości może przysporzyć wielu problemów, a maszyna, która Ci pomoże będzie nieocenionym asystentem. Dużym atutem sadzarek jest równomierne rozmieszczenie roślin w glebie na tej samej głębokości, co pomaga im prawidłowo wyrosnąć, a taka precyzja bywa ciężka do osiągnięcia przy dużych powierzchniach. Ponadto nasze modele mają różne szerokości pracy, więc będziesz mógł dostosować ją stricte pod swoje uprawy. Jest to produkt łatwy w użyciu, który pozwoli zoptymalizować prace polowe. Zapraszamy do zakupów!