Kategorie
Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Wiertnice ziemne - świdry

Szukasz wiertnic ziemnych, które są niezbędne, żeby szybko wykonać różne otwory w glebie? Świetnie! W naszej ofercie posiadamy liczne wiertnice, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Będą nieocenioną pomocą podczas takich czynności jak wykonanie otworów potrzebnych do zasadzenia roślin, krzewów, drzew, a nawet całych lasów. Wiertnice ziemne radzą sobie nawet w trudnych warunkach, takich jak praca z glebą, w której znajdują się kamienie lub niewielkie korzenie. Urządzenia są idealne nie tylko do prac w przydomowym ogrodzie czy sadzie, ale także do dużych prac ziemnych i budowlanych. U nas kupisz tylko i wyłącznie sprzęt wysokiej jakości, który będzie udaną inwestycją na lata! 

Co to jest wiertnica ziemna, potocznie zwana świdrem? 

Jest to urządzenie o przeznaczeniu głównie budowlanym i ogrodniczym. Nadaje się idealnie do wiercenia słupków, przygotowania gruntu do sadzenia roślinek czy w trakcie tworzenia ogrodzenia. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem takiego sprzętu to mamy coś dla Ciebie! Świder ziemny ANT AA-2G to model idealnie nadający się zarówno dla poczatkujących, jak i profesjonalistów w swojej dziedzinie. Solidne wykonanie sprosta nawet osobom bardzo wymagającym. Dedykowany jest do mini koparek o masie 1,5-3 tony i średnicy świdra 100 -500 mm, a przede wszystkim do modelu Rhinoceros XN20. Pomimo kompaktowych wymiarów sprawnie wykonuje otwory i odciąży Cię z ciężkiej pracy fizycznej. W zestawie oprócz samego świdra ziemnego znajdziemy pompę, wspornik do montażu i dwa przewody hydrauliczne. Poniżej prezentujemy pozostałe dane techniczne dla osób chcących lepiej poznać ten wyjątkowy produkt. 

- ciśnienie oleju: 70-240 bar;

- moment obrotowy: 800-2900 nm;

- prędkość obrotowa: 35-88 rpm;

- przepływ oleju: 27-75 lpm;

- średnica końcówki (walec): 65 mm;

- średnica: 200 mm;

- świder: 1050 x 300 mm;

- waga: około 100 kg;

- wąż hydrauliczny: 2 x 1/2" bsp;

- wymiary końcówki kwadratowej: 75 x 75 mm;

- wymiary: długość: 720 mm;

W celu zapoznania się z różnymi, dostępnymi modelami, zapraszamy do przeglądania poszczególnych produktów i do zadawania pytań. Napisz do nas lub zadzwoń! 

Wiertnice ziemne - kupuj w sklepie traktor.com.pl! 

W naszym sklepie internetowym kupisz wiertnice ziemne, które przydadzą się w każdym gospodarstwie i na placu budowy. Są szeroko wykorzystywane w branży sadowniczej, leśnej, ogrodniczej i budowlanej. Dzięki nim szybciej wykonasz otwory w ziemi, a tym samym kolejne etapy np. budowy przebiegną sprawniej. Przełoży się to bezpośrednio na zadowolenie Twoich klientów lub na owocniejsze efekty poszczególnych działań. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących różnych modeli wiertnic ziemnych zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która zawsze jest gotowa odpowiedzieć na Twoje pytania. Życzymy udanych zakupów!