Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
TUZ
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Pługi do orania

Pługi do orania to narzędzia uprawne, które stosuje się w celu użyźnienia gleby, jej spulchniania, kruszenia, odwracania i mieszania. Pługi można szybko i bezpiecznie przyczepić do traktora i rozpocząć pracę. Znajdziesz u nas pługi dwuskibowe, trzyskibowe, ramowe, czteroskibowe zagonowe czy obrotowe. Narzędzia ramowe świetnie poradzą sobie ze średnią i głęboką orką pól płaskich. Dedykowane są do wszystkich typów gleby, która nie ma kamieni. Pługi do orania mogą być wyposażone w specjalną podporę, dzięki której będą stabilnie opierać o podłoże zarówno w trakcie pracy, jak i transportowania. Wszystkie maszyny, które u nas kupisz pochodzą od renomowanych producentów, dlatego zapraszamy do przeglądania tej kategorii urządzeń i do zakupu odpowiedniego modelu! 

Jakie pługi do orania u nas kupisz?

Przedstawiamy Ci pługi do orania o różnej specyfikacji technicznej. Możesz wyposażyć się u nas w pług czteroskibowy zagonowy 100 cm 3L-3, który posiada szerokość roboczą 100 cm i wysokość słupicy 55 cm. Dostępne są także pługi dwuskibowe takie jak pług dwuskibowy z kołem podporowym DEMAROL o wadze 85 kilogramów. Narzędzie jest bardzo solidne i sprawdza się podczas pracy w trudnych warunkach. Jeśli chcesz zainwestować w pług jednoskibowy 25 cm 1L-1 bez regulacji z kołem podporowym kupisz go u nas w bardzo atrakcyjnej cenie. Jego szerokość robocza wynosi 25 cm. Możesz otrzymać w naszym sklepie także pługi obrotowe, takie jak pług obrotowy PO230 Geograss jednoskibowy. Jest on dedykowany do podpięcia pod traktor o minimalnej mocy 14 KM. Warto mieć to na uwadze dopasowując produkt do aktualnie posiadanego sprzętu rolniczego. Urządzenia obracalne pozwalają na orkę bezzagonową. Dzieje się tak dzięki ich konstrukcji - posiadają bowiem korpusy, które odkładają glebę w lewo i w prawo. Stojak wyposażony w specjalny mechanizm umożliwia obrót ramy. Niezależnie od tego jaki sprzęt aktualnie potrzebujesz do swojego gospodarstwa, na działkę lub do innych zastosowań, mamy dla Ciebie szeroką gamę pługów. Wszystkie cechuje dobra jakość wykonania i odpowiednia żywotność - nie niszczą się i nie rdzewieją przez długi czas. Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru pługu, możesz w dowolnym momencie się z nami skontaktować!

Dlaczego warto zainwestować w oferowane przez nas pługi? 

Pługi do orania, które znajdują się w tej kategorii produktów to starannie wybrane modele, które sprawdzają się najlepiej. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie zaproponować Ci nowoczesne pługi do orania, które wpłyną na efektywność Twojej pracy. U nas masz gwarancję bezpiecznych zakupów, możliwość zakupu na raty lub w leasingu. Gwarantujemy szybką dostawę, dzięki czemu będziesz mógł w ciągu 24-72 godzin od zakupu cieszyć się nowym pługiem. Dodatkowo u nas otrzymujesz fachowe doradztwo. Zapraszamy serdecznie do dokonywania zakupów w naszym sklepie, a w razie pytań jesteśmy pod telefonem!