Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
TUZ
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Układarki do kabli

Co to jest układarka do kabli? Jest to nieocenione akcesorium rolnicze, które pomoże Ci ułożyć kable bez konieczności kopania w ziemi i męczenia się z nimi. Dzięki temu zaoszczędzisz bardzo dużo czasu i energii, które musiałbyś poświęcić na kopanie. Układanie kabli może być bardzo sprawne, a inwestycja w jakościową układarkę z pewnością Ci się opłaci. Zapomnisz o konieczności ręcznego wykonywania wykopów w ziemi, układania kabli, a następnie ich zakopywania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie i do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy zawsze są chętni do pomocy. Jeśli natomiast zastanawiasz się, który produkt wybrać, poniżej otrzymasz na ten temat garść cennych informacji! 

Jakie układarki do kabli kupisz w sklepie traktory.com.pl? 

U nas znajdziesz różne układarki, co powoduje, że każdy inwestor może dopasować produkt do swoich aktualnych potrzeb. Jeden z dostępnych i często wybieranych modeli to układarka kabli UK-I. Dedykowana jest do TUZa ciągnika, a maksymalna średnica układanego kabla wynosi 5 cm. Pozostałe dane techniczne prezentują się następująco: 

- wymiary: 110 x 55 x 65 cm,

- waga: 45 kg,

- wymagana moc ciągnika: 15-40 km.

Kolejny warty Twojej uwagi produkt to układarka kabli UK-II – przeznaczona jest do układania kabli bez potrzeby kopania w podłożu. Model ten jest dedykowany do kabli o średnicy do 8 cm. Sposób aplikacji jest taki sam jak we wszystkich modelach - doczepiany do TUZa ciągnika. Jest to nieco większy i cięższy model układarki dedykowany do kabli o większej średnicy. Inne właściwości tej układarki to: 

- wymiary: 120x87x95cm,

- waga: 90 kg,

- maksymalna średnica układanego kabla: 80 mm, 

- wymagana moc ciągnika: 15-40 km.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w kategorii układarki do kabli. Jesteśmy największym importerem mini ciągników japońskich w Polsce Wschodniej. Jako jedni z nielicznych posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości układarki, które kupisz u nas w korzystnej cenie! Masz pytania związane z prezentowanymi produktami? Napisz do nas!

Układarki do kabli - dlaczego warto?

Przede wszystkim kupując u nas układarki do kabli oszczędzasz swój czas i zasoby, ponieważ wymagane czynności mogą zostać wykonane szybciej. Automatyzacja takich procesów jak układanie kabli sprawia, że Twoje firma czy gospodarstwo mogą rozwijać się szybciej. Dostępne u nas układarki do kabli są proste w użytkowaniu, łatwe do przyczepienia do ciągnika i niewrażliwe na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, możesz być pewien, że ta inwestycja Ci się opłaci. Zaoszczędzisz długie godziny, które poświęciłbyś na kopanie w ziemi i układanie kabli. Z naszymi urządzeniami ten proces przebiegnie sprawnie i efektywnie. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!