Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

EFGC - ciężkie

Kosiarki EFGC — sprzęt do zadań specjalnych

Przy planowaniu koszenia trudnych terenów, mocno zarośniętych i nieużywanych, najlepiej wziąć pod uwagę zakup jednego z modeli specjalistycznych kosiarek EFGC. To solidny typ kosiarek bijakowych ciężkich, niezwykle przydatny zwłaszcza przy koszeniu łąk, pastwisk oraz nieużytków. EFGC zostały specjalnie wzmocnione pod względem konstrukcji, a ich masywna budowa sprawia, że doskonale sprawdzą się na terenie pełnym gałęzi czy kamieni. Poradzą sobie także z nierównościami oraz krecimi kopcami. Kosiarki typu EFGC zostały wyposażone nowoczesne systemy, które umożliwiają im pracę i zapobiegają szybkiemu zużyciu. Ich prosta budowa sprawia, że zaliczają się do sprzętów łatwych w obsłudze oraz konserwacji, a serwisowanie nie pociąga za sobą dużych kosztów. EFGC to maszyny zaprojektowane z myślą o profesjonalnym użytkowaniu. W razie potrzeby pomocy lub dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym personelem!

Kosiarki EFGC — specyfika maszyn

Kosiarki przesuwne to sprzęt dedykowany do koszenia terenów takich, jak nieużytki, pastwiska, łąki czy tereny zielone w miastach. Specyficzna budowa maszyny pozwala na bezpieczną pracę w terenie zabudowanym, ponieważ zastosowano w niej duże ograniczenie impetu wypadania kamieni. Urządzenia typu EFGC zostały wyposażone w łukowe mocowanie oraz mocne łożyska, aby ich praca była w pełni komfortowa dla użytkownika. Wysokowydajne bijaki mulczują wysoką trawę, chwasty i gałęzie, a dzięki precyzyjnemu rozdrobnieniu materiał nie wymaga zbierania. Zostaje on rozrzucony po trawniku, stając się naturalnym nawozem użyźniającym glebę. Jednocześnie nie wpływa negatywnie na efekt wizualny terenu. Modelem wartym uwagi z dostępnych na naszej stronie jest Kosiarka bijakowa EFGC-K 175, wyposażona w otwieraną klapę. Najlepiej sprawdzi się po podłączeniu do ciągnika o minimalnej mocy 60 KM. Otwierana tylna klapa pozwala na dodatkowy rozrzut koszonego materiału, dzięki czemu traktor zostaje mniej obciążony. Możliwość regulacji wysokości koszenia zapewnia proste dostosowanie do każdego terenu, zaś powierzchnia robocza osiąga wymiary 175 cm. To doskonały wybór do ciężkich prac przy pielęgnacji i koszeniu różnych powierzchni.

Kosiarki EFGC — dlaczego warto?

Zakup kosiarki EFGC za pośrednictwem naszego sklepu internetowego daje Ci gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy. Nasza firma charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży maszyn do prac ogrodniczych oraz rolniczych. W naszej ofercie znajdziesz jedynie sprzęt najwyższej jakości, który zostaje specjalnie przygotowany oraz przetestowany przed wysyłką. Cechuje nas profesjonalna obsługa, uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego konsumenta. Dzięki temu możemy skutecznie spełniać wszystkie wymagania, znajdując odpowiednie rozwiązania na każdą potrzebę. Nasza flota eksportowa umożliwia szybkie dostarczenie sprzętu do wybranego miejsca w Polsce i Europie. Posiadamy także dobrze wyposażony magazyn, pełen oryginalnych i zamiennych części. W ten sposób możemy szybko i skutecznie przeprowadzać wszelkie serwisy naszych urządzeń. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze najlepszego urządzenia lub masz pytania — zapraszamy do kontaktu!