Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Skrzynia biegów
Napęd
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Używane - Mitsubishi

Zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty używane traktory Mitsubishi, ze względu na ich atrakcyjniejszą niż w przypadku fabrycznie nowych urządzeń cenę, a wciąż bardzo dobrą i zadowalającą klientów jakość. Mitsubishi to marka pewna i sprawdzona. Produkuje urządzenie tak wysokiej jakości, że niemal wszystkie sprzedawane przez nas ciągniki tej firmy są w idealnym stanie. Znajdziesz w naszym sklepie używanie ciągniki Mitsubishi w najróżniejszych konfiguracjach - w wersji podstawowej, z zainstalowaną kabiną lub z zamontowanym osprzętem - kosiarką bijakową, pługiem lub posypywarką.

Ze względu na charakter sprzedaży maszyn używanych, oferta jest bardzo zmienna w czasie i zwykle dostępny jest tylko jeden egzemplarz danego modelu ciągnika. Jeśli uważasz, że któreś z używanych urządzeń mogłoby się sprawdzić w Twojej pracy, zapraszamy do kontaktu, aby rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości. Jeśli natomiast nie znalazłeś niczego co aktualnie zaspokoiłoby Twoje oczekiwania, zapraszamy do cyklicznego odwiedzania kategorii traktorów używanych.

Dlaczego warto kupić używany ciągnik Mitsubishi?

Kupno używanego ciągnika to świetne rozwiązanie, jeśli zainteresowałeś się marką Mitsubishi i chciałbyś sprawdzić możliwości jej maszyn we własnym gospodarstwie. Jest to też wspaniałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na prowadzeniu swojej działalności w sposób ekologiczny i nie generujący ciągłej produkcji nowości. Dużą zaletą używanych traktorów jest również ich atrakcyjniejsza cena. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na fabrycznie nowy ciągnik, to z pewnością zadowoli Cię starannie wyselekcjonowany przez nas używany egzemplarz. W ciągu wielu lat istnienia naszego sklepu udało nam się sprzedać traktory w doskonałym stanie wyprodukowane wiele lat temu (np. w roku 1995 lub 2005).

Jak przygotowujemy używany traktor do wystawienia w naszym sklepie?

Wszystkie używane modele traktorów, które możesz obejrzeć w naszym sklepie internetowym przeszły bardzo dokładny przegląd dokonany przez najlepszych specjalistów. Jako traktory.com.pl kładziemy duży nacisk na budowanie dobrej i szczerej relacji z klientem, dlatego o wszystkich dokonanych wymianach oraz wykrytych usterkach sprzętu zostaniesz poinformowany przed jego zakupem. Zanim używany ciągnik zostanie ponownie wystawiony na sprzedaż jest testowany, sprawdzane są jego wszystkie parametry mechaniczne i hydrauliczne. Dokonujemy pełnej wymiany filtrów oleju i paliwa oraz płynów eksploatacyjnych. Tak jak i nowe modele, używane traktory marki Mitsubishi objęte są dwuletnią gwarancją, w trakcie której możesz się do nas zgłosić z każdym napotkanym problemem, a my postaramy się pomóc Ci go rozwiązać. Na naszej stronie znajdziesz też setki części zamiennych (także używanych). Wszystkie zdjęcia traktorów z drugiej ręki zostały wykonane przez nas z największą dbałością o to, by przedstawić ich rzeczywisty stan. Jeśli masz wątpliwości i pytania odnośnie dowolnego traktora z kategorii ciągników używanych, chętnie na wszystkie wyczerpująco odpowiemy. Podobnie jak nowe traktory, te używane także objęte są opcją sprzedaży w leasingu lub na raty oraz możliwością zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.