Cena
Producenci
więcej... mniej
Silnik
Szerokość robocza (mm)
Maks. głębokość zanurzenia (m)
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Ciągniki Jednoosiowe

Ciągniki jednoosiowe to niezwykle wdzięczne pojazdy ogrodnicze, rolnicze lub komunalne, które cechuje konstrukcja oparta o monoblok. Oznacza to, że ciągnik tego typu składa się z jednoosiowego układu jezdnego, silnika oraz skrzyni biegów. Ciągniki jednoosiowe charakteryzują się więc kompaktowymi rozmiarami, dlatego można się nimi łatwo poruszać w wielu różnorodnych miejscach. W naszej ofercie znajdziesz ciągniki jednoosiowe różnych renomowanych marek. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią tych produktów i do wyboru odpowiedniego dla siebie ciągnika! 

Ciągniki jednoosiowe - szeroka oferta w naszym sklepie 

Ciągniki jednoosiowe, które u nas kupisz to maszyny starannie wyselekcjonowane, wydajne i niezawodne. Jednym z popularnych modeli jest ciągnik Mitsubishi, który cechuje się szerokością roboczą 50 mm i silnikiem cylindrowym chłodzonym powietrzem. Podczas wyboru urządzenia warto sprawdzić jego moc, która decyduje o możliwościach danej maszyny. Ciągnik Mitsubishi ma moc 3,5 KM, co plasuje go w gronie mniejszych modeli. Pojazdy o mniejszej mocy sprawdzają się we współpracy z kosiarkami, pługami, a nawet z glebogryzarkami. Ich niższa masa generuje mniejsze możliwości w zakresie uciągu. Są jednak jednymi z najczęściej wybieranych produktów w naszym sklepie. Ciągnik jednoosiowy Kubota z kolei to maszyna o mocy 14 KM. Duża masa i moc powodują, że tego typu urządzenia poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Do ciągników jednoosiowych o średniej mocy zalicza się orientacyjne te w przedziale 8-11 KM o masie w okolicy 100-150 kg. Tego typu maszyny mogą być wyposażone w dodatkowy osprzęt, dzięki któremu bez problemu wykonuje się różne rodzaje zadań rolniczych lub ogrodniczych. Jeśli zastanawiasz się, który ciągnik jednoosiowy wybrać, skontaktuj się z nami!

Oferujemy Ci używane ciągniki jednoosiowe, na które dajemy Ci gwarancję. Każdy pojazd przechodzi bardzo dokładny serwis techniczny, dlatego możesz być pewien, że Twoja inwestycja będzie udana. Używane ciągniki cechują się bardzo korzystną ceną. Jeśli podczas serwisu zostałyby wykryte jakiekolwiek usterki, informujemy o tym klienta. 

Ciągniki jednoosiowe i bogaty osprzęt

Ciągniki jednoosiowe mają szeroki wachlarz zastosowań, a dzieje się tak, dzięki możliwości podpięcia do nich różnorodnego osprzętu. Należy odpowiednio dopasować maszynę do ciągnika. Mowa tutaj na przykład o kosiarce bijakowej, glebogryzarce lub bronie. W naszym sklepie internetowym, poza ciągnikami jednoosiowymi, znajdziesz bogaty wybór osprzętu. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Przede wszystkim posiadamy bardzo duże doświadczenie, dlatego możemy służyć Ci poradą w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Proponujemy także bogaty serwis gwarancyjny i dobrze wyposażony magazyn z częściami. Nie musisz się więc obawiać o żywotność swojej maszyny nawet w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Zachęcamy do przeglądania produktów dostępnych w sklepie i do dokonywania zakupów!