Przetłumacz na język

Kategorie

Podkategorie

 • Kosiarki Bijakowe

  Kosiarka bijakowa jest odmianą kosiarki rotacyjnej, w której elementami tnącymi są bijaki rozdrabniające koszone rośliny. Ten system koszenia wykorzystywano w bijakowym ścinaczu zielonek ( często zwanym Orkanem lub rotorem). System, w którym bijaki są zaostrzoną masą wirującą na wale tnącym, sprawdza się w koszeniu nieużytków oraz poboczy dróg. Obroty maszyny są niejednokrotnie wyższe niż 3000 obr/min. Systemy napędzania mogą być mechaniczne z wałka odbioru mocy WOM lub hydrauliczne za pomocą silnika hydraulicznego.

 • Kosiarki Pielęgnacyjne

  Kosiarka Pielęgnacyjna FM
  - doskonała do koszenia równych powierzchni tj. parki, boiska, trawniki. Idealna w połączeniu z małymi traktorkami.

 • Kosiarki Rotacyjne

  Kosiarki rotacyjne

  W kosiarce rotacyjnej częścią tnącą jest szybko obracający się nóż, cięcie odbywa się poprzez szybkie uderzenie rośliny. Roślina nie jest dociskana do innego elementu, lecz utrzymuje ją bezwładność. Ten typ kosiarki wymaga większej mocy, ale jest znacznie wydajniejszy od kosiarki listwowej. Wadą systemu jest też znaczne szarpanie koszoną rośliną, co w niektórych systemach jest wykorzystywane do jednoczesnego rozdrabniania roślin podczas koszenia.

 • Kosiarki Rozdrabniacze
 • Kosiarki Spalinowe ATV
  Kosiarki z własnym napędem (silnikiem spalinowym) wykorzystywane mogą być również przy użyciu innych ciągników tj. quady, samochody terenowe i inne.
Kosiarki Rolnicze

Kosiarki rolnicze do ciągników.

Kosiarka bijakowa jest odmianą kosiarki rotacyjnej, w której elementami tnącymi są bijaki rozdrabniające koszone rośliny. Ten system koszenia wykorzystywano w bijakowym ścinaczu zielonek (często zwanym potocznie Orkanem lub rotorem). System, w którym bijaki są zaostrzoną masą wirującą na wale tnącym, sprawdza się ...

Kosiarki rolnicze do ciągników.

Kosiarka bijakowa jest odmianą kosiarki rotacyjnej, w której elementami tnącymi są bijaki rozdrabniające koszone rośliny. Ten system koszenia wykorzystywano w bijakowym ścinaczu zielonek (często zwanym potocznie Orkanem lub rotorem). System, w którym bijaki są zaostrzoną masą wirującą na wale tnącym, sprawdza się w koszeniu nieużytków oraz poboczy dróg. obroty maszyny są niejednokrotnie wyższe niż 3000 obr/min. Systemy napędzania mogą być mechaniczne z wałka odbioru mocy WOM lub hydrauliczne za pomocą silnika hydraulicznego. 

Więcej

Kosiarki Rolnicze  Jest 66 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 66 elementów