Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
Liczba noży (szt.)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Kosiarki Rolnicze

Kosiarki rolnicze do ciągników - szeroki wybór, różne typy produktów

Kosiarki rolnicze to maszyny rolnicze służące do koszenia trawy i innych zielonek, głównie na łąkach. Kosiarki mogą być dodatkowo wyposażone w spulchniacze pokosu lub w zgniatacz pokosu. Dzięki spulchnieniu następuje szybsze przesychanie traw. Najczęściej spotykane typy kosiarek rolniczych to rotacyjne, bijakowe, rozdrabniacze i pielęgnacyjne. Nie wiesz, która będzie dla Ciebie najlepsza? Pozwól, że pokrótce opowiemy Ci o ich specyfice, byś mógł podjąć trafny wybór.

Kosiarki rotacyjne - szybko obracający się nóż jest tutaj częścią tnącą, która uderza rośliny i pozwala na ich szybkie skoszenie. Jest to bardzo wydajny typ kosiarki, który wymaga większej mocy, żeby pracować odpowiednio. Kosiarki rotacyjne dostępne w naszym sklepie są urządzeniami niezawodnymi i niezwykle wydajnymi. 

Kosiarki bijakowe - w tej kategorii produktów znajdziesz wiele urządzeń o różnym przeznaczeniu. Kosiarki bijakowe to odmiana kosiarek rotacyjnych. Elementem tnącym są bijaki, które rozdrabniają roślinność. Jest to doskonały produkt do koszenia nieużytków i poboczy dróg. Sprawdzają się podczas koszenia zarówno trawy, jak i twardszych elementów takich jak krzewy i gałązki. Kosiarka bijakowa pozwala na mulczowanie roślin tj. ich rozdrabnianie i rozrzucanie w celu nawożenia gleby. 

Kosiarki rozdrabniacze - to kolejny typ produktu, który jest bardzo często zamawiany w naszym sklepie internetowym. Świetne do zadbania o rozległe tereny zielone. Doskonale radzą sobie z chwastami, trawami i krzewami. Ich główne przeznaczenie to pielęgnacja międzyrzędzi w sadach, rozdrabnianie resztek pożniwnych, rozdrabnianie gałęzi o średnicy do 50 mm i standardowe koszenie trawy.

Kosiarki pielęgnacyjne – są to produkty idealne do koszenia równych powierzchni, takich jak parki, boiska, trawniki. Można je bez problemu podłączyć do małych traktorków i pracować bardzo efektywnie. Sprawdzą się podczas prac na niewielkich nieużytkach, ale należy pamiętać o usunięciu z koszonych powierzchni twardych elementów. Zapraszamy do przeglądania różnych produktów dostępnych w powyższych kategoriach i do zakupów!

Kosiarki rolnicze do ciągników - postaw na wysoką jakość

Jak więc widzisz, na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór produktów do koszenia trawnika i powierzchni rolnych. Jak dobrać odpowiednie urządzenie dla naszych potrzeb? Ważnym kryterium podczas wyboru kosiarki jest wielkość trawnika. Oczywiście nawet małą kosiarką można kosić dużą powierzchnię murawy, ale będzie to bardzo pracochłonne. Kolejnym aspektem, o którym należy pamiętać jest kształt trawnika i ilość zakrętów, które na nim znajdziemy oraz ukształtowanie terenu. Mnogość dostępnych rozwiązań w naszym sklepie jest na tyle duża, że z pewnością kupisz produkt dopasowany do Twoich oczekiwań. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która zawsze jest chętna by Ci pomóc i doradzić. Życzymy udanych zakupów!