Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Moc (kW)
Szerokość robocza (mm)
Skrzynia biegów
Napęd
Kolor
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Iseki

Iseki — japoński producent maszyn rolniczych

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór maszyn rolnych od japońskiej firmy Iseki. Marka zajmuje się produkcją sprzętu do koszenia, zbierania plonów czy sadzenia, a wyprodukowane urządzenia zdobyły zwolenników na całym świecie. Iseki łączy w sobie japońską dokładność z niemiecką innowacyjnością, co sprawia, że ich maszyny odznaczają się niezwykle wysoką jakością. Od samego początku firma analizuje i koncentruje się przede wszystkim na potrzebach indywidualnych użytkowników. Dlatego też produkowane sprzęty mogą zostać dostosowane do klienta, dzięki dużemu wyborowi akcesoriów i dodatkowych części. Marka jest ceniona na całym świecie, a ich produkty sprzedawane są pod różnymi nazwami, w tym jako: AGCO, Bolens, Massey Ferguson i White. Konstruktorzy Iseki skupiają się na każdym drobiazgu, a przed wypuszczeniem danego produktu na rynek poddają go dokładnym testom. W ten sposób klienci zyskują gwarancję solidności, wysokiej jakości oraz długowieczności każdej maszyny. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze modelu lub masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym personelem!

Iseki — szeroki wybór sprzętów

W naszym sklepie oferujemy duży wybór urządzeń od marki Iseki, w tym kosiarki samojezdne, traktorki ogrodowe i mini ciągniki. Bez trudu znajdziesz sprzęt idealny do swoich potrzeb. Pośród różnych modeli kosiarek samojezdnych, uwagę przykuwa między innymi model Iseki SXG 323+. Został wyposażony w 3-cylindryczny silnik diesla o mocy 22 KM, chłodzony cieczą, który zapewnia rewelacyjne osiągi. Hydrostatyczna skrzynia biegów oraz wspomaganie kierownicy gwarantują wysoki komfort użytkowania sprzętu. Regulowany fotel, amortyzujący wstrząsy, to rozwiązanie powstałe z myślą o wygodzie samego operatora. Specjalne noże tnące bez trudu poradzą sobie z każdą wysokością trawnika, zachowując jego idealny wygląd. Na każdy sprzęt od firmy Iseki dajemy specjalną gwarancję. W przypadku firm wynosi ona 2 lata, a dla klientów indywidualnych 3 lata. Takie rozwiązanie pozwala na cieszenie się zakupem bez obaw. Inwestowanie w maszyny rolne i ogrodowe od firmy Iseki to doskonały wybór na długie lata. 

Iseki — dlaczego warto?

Co sprawia, że warto dokonać zakupu urządzeń tej marki właśnie w naszym sklepie? Jesteśmy największym importerem japońskich maszyn rolniczych z długoletnim doświadczeniem w sprzedaży na rynku europejskim. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego potrzeb. W naszym sklepie otrzymasz darmową wycenę wszystkich naszych usług oraz profesjonalne doradztwo w wyborze. Cechuje nas uczciwość wobec naszych klientów oraz najwyższa jakość obsługi. Oferujemy możliwość zakupu w systemie ratalnym oraz w formie leasingu. Dzięki własnej flocie eksportowej możemy bez trudu dostarczyć wybrane urządzenie do wszystkich zakątków Polski czy Europy. Posiadamy także doskonale zaopatrzony magazyn z częściami oryginalnymi oraz zamiennymi, które pozwalają na skuteczny serwis. Fachowy personel naszego sklepu pomoże Ci z wyborem najlepszego modelu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!