Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Moc (kW)
Szerokość robocza (mm)
Skrzynia biegów
Napęd
Kolor
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Cub Cadet

Traktorki ogrodowe CUB CADET - wyjątkowa oferta w naszym sklepie! 

Amerykańska firma CUB CADET stawia na innowacje w zakresie rozwoju i produkcji kosiarek do trawy i traktorków ogrodowych. Firma postawiła sobie za cel konsekwentne napędzanie rozwoju trawników i sprzętu ogrodniczego dla Twojej wygody. Specjalnością firmy są traktory tzw. zero-turn, czyli maszyny obracające się wokół własnej osi. Unikalna technologia obrotu o 360° umożliwia łatwe omijanie przeszkód i sprawia, że koszenie staje się bardziej komfortowe i wydajne.

Czym są traktory ogrodowe Cub Cadet? 

Traktory ogrodowe Cub Cadet wprowadzają̨ użytkownika na nowy poziom doświadczeń́ związanych z pielęgnacją trawnika. Poziom, w którym koszenie trawników staje się jeszcze wydajniejsze, efektywniejsze i przyjemniejsze. Dzięki swojej budowie ułatwiają pracę i odciążają Cię od żmudnego obowiązku. Traktorki ogrodowe są co najmniej o 20 cm szersze niż typowe kosiarki samojezdne i nawet 40 cm szersze niż zwykłe kosiarki pchane. Znacznie większy zakres pracy pozwala wykonywać́ koszenie 2-3 razy szybciej i efektywniej. Skrócenie czasu potrzebnego na pielęgnację rozległego trawnika sprawia, że użytkownik uzyskuje nie tylko schludnie przystrzyżony trawnik w znacznie krótszym czasie, ale także dużo wolnego czasu dla siebie i rodziny.

Jakie cechy i zalety posiadają traktory koszące CUB CADET?

  • duży 200 L siatkowy kosz z pokrywą (np. model LR1 MR76)
  • możliwość dokupienia wkładki mulczującej 
  • ergonomiczne siedzisko
  • przekładnia hydrostatyczna (np. model XT1 OS107)
  • energooszczędne reflektory LED, pozwalające na pracę również po zmroku (np. model XT1 OS107)
  • wtyczka pozwalająca na mycie podwozia i noży (np. model XT2 QR106)
  • koszenie na biegu wstecznym (np. model XT2 QR106)
  • stalowy agregat tnący zawierający dwa ostrza do dokładnego koszenia trawy (np. model LT1 NS 96)
  • regulowany fotel z amortyzacją nierówności terenu (np. model LT1 NS 96)

Jak możemy zauważyć poszczególne modele mają różne funkcję, co idzie w parze z różnicami w cenie, więc każdy użytkownik będzie mógł dobrać coś dla swoich potrzeb i swojego budżetu.

Dla kogo dedykowane są traktory koszące? 

Przede wszystkim dla posiadaczy rozległych trawników i ogrodów, których manualna pielęgnacja jest uciążliwa. W przeciwieństwie do kosiarek nie ogranicza ich nic - ani długość przewodu, ani pojemność akumulatora, ani problematyczne noszenie ze sobą dodatkowego paliwa. Kolejną zaletą tych maszyn jest wydajność i wygoda pracy z nimi - zakres pracy traktorów koszących CUB CADET pozwala wykonywać koszenie nawet 2-3 razy szybciej w porównaniu do koszenia manualnego. Niektóre modele wyposażone są w system wymiany akcesoriów, dzięki czemu ten ciągnik ogrodowy można łatwo przekształcić w pług śnieżny do odśnieżania w zimie, walec, a także rozsiewacz. Ponadto ciągniki wyposażone są w ergonomiczne siedziska, które zadbają o plecy podczas użytkowania maszyny. 

Szeroka gama modeli i duży wachlarz cenowy pozwoli Ci wybrać najlepsze urządzenie, a nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy. Nie wahaj się, zamów już dziś traktorek koszący CUB CADET i ciesz się wygodą oraz wysoką jakością pracy!