Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
Liczba noży (młotków, bijaków) (szt.)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Kosiarki Rotacyjne

Kosiarki rotacyjne — najwyższa jakość sprzętu

W tej kategorii przedstawiamy wysokiej jakości kosiarki rotacyjne, dostępne do zakupu w naszym sklepie internetowym. Wśród kosiarek rotacyjnych, zawartych w naszej ofercie, oferujemy klasyczne kosiarki rotacyjne bębnowe. Sprzęt bez trudu podłączysz do mini ciągnika lub traktorka, a jego prosta obsługa zapewni dodatkowy komfort użytkowania. Kosiarki rotacyjne to maszyny wysoce wydajne, doskonale sprawdzające się przy różnego rodzaju terenach. Niezastąpione w sezonie wiosenno-letnim, przy dużych terenach wymagających wykoszenia. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania oraz solidne konstrukcje, które możesz użytkować przez lata. Kupując kosiarki rotacyjne w naszym sklepie, zyskujesz gwarancję, że sprzęt dotrze do Ciebie w najlepszym stanie i zapewni Ci doskonałe efekty pracy. Nasz personel zadba o odpowiednie dobranie urządzeń pod indywidualne potrzeby, rozwieje wątpliwości oraz odpowie na dodatkowe pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Kosiarki rotacyjne — charakterystyka i zastosowanie

Kosiarki rotacyjne to urządzenie doskonale sprawdzające się przy koszeniu dużych powierzchni. Świetnie radzą sobie przy wysokich trawach. Ich specyfika polega na ścinaniu rośliny poprzez szybkie uderzenie w nią dedykowanym ostrzem. Jednym z modeli klasycznych kosiarek tego typu jest Kosiarka rotacyjna bębnowa WIRAX o powierzchni roboczej 125 cm. Została wyposażona w cztery noże do cięcia, a jej maksymalna prędkość podczas koszenia to 10k/h. Doskonale sprawdzi się na takich powierzchniach, jak zaniedbane boiska czy większe pola, przygotowywane pod uprawę. Kosiarki rotacyjne, ze względu na swoją specyfikę oraz rodzaj terenu, na jakim mogą działać, wymagają większego nakładu mocy. Są przy tym bardzo skuteczne, a praca z ich wykorzystaniem zostaje szybko i solidnie wykonana. Jeżeli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji, nasz personel pozostaje do Twojej dyspozycji! 

Kosiarki rotacyjne — dlaczego warto?

Co sprawia, że kosiarki rotacyjne warto kupić w naszym sklepie? Przede wszystkim fakt, że nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu do prac rolniczych i ogrodniczych. Cechuje nas solidność, wysoka jakość produktów oraz najwyższe standardy obsługi klienta. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie oraz proponujemy rozwiązania, spełniające wszystkie potrzeby. W naszym sklepie dostępne są jedynie produkty najwyższej jakości od uznawanych producentów. Przed wysłaniem kosiarki rotacyjne zostają nasmarowane i odpowiednio przygotowane do pracy. Maszyny przechodzą również specjalny test, aby sprawdzić, czy nie są w żaden sposób uszkodzone. Dopiero po upewnieniu się, że sprzęt spełnia wszelkie wymagania, zostaje on wysłany do nowego właściciela. Posiadamy także dostęp do części oryginalnych i zamiennych, co umożliwia szybki i bezproblemowy serwis. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu!