Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Kosiarki Rozdrabniacze

Kosiarki Rozdrabniacze — najwyższa jakość sprzętu

W tej kategorii przedstawiamy duży wybór kosiarek rozdrabniaczy, dostępnych na naszej stronie internetowej. To urządzenia, które bez trudu podłączysz do mini ciągników lub traktorków, a po zamontowaniu są od razu gotowe do użycia. Kosiarki rozdrabniacze, dostępne do zakupu w naszym sklepie, cechują się wysoką jakością oraz solidnością wykonania. Są niezwykle proste w użyciu, a jednocześnie skuteczne i wydajne. Doskonale sprawdzą się przy pracach na dużym terenie. Do wszelkich obróbek polecają się modele od Geograss, w tym kosiarka rozdrabniacz MBER100 Geograss. Producent sprzętu charakteryzuje się wysoką jakością oraz zastosowaniem podwyższonych parametrów w urządzeniach. Zapewnia im to długą żywotność oraz bezawaryjność przy intensywnej eksploatacji. Geograss to sprzęt produkowany z myślą o profesjonalnym użytkowaniu, dlatego jest niejednokrotnie wybierany przez fachowców. W razie pytań lub potrzeby pomocy z wyborem zachęcamy do kontaktu z naszym personelem. 

Kosiarki Rozdrabniacze — specyfika i zastosowania

Te specyficzne modele kosiarek to doskonały sposób na poradzenie sobie z dużym, pokrytym wysoką trawą i chwastami terenem. Znaczna powierzchnia robocza, osiągająca do 1200 mm, pozwala na koszenie większej części trawnika na raz. Kosiarki rozdrabniacze są przystosowane do rozdrabniania gałęzi i wysokiej trawy, dlatego mogą być użytkowane przy trudniejszym terenie. Takie modele, jak kosiarka rozdrabniacz MBER120 Geograss, posiadają dwa mocne, solidne noże, zamontowane na jednym śmigle oraz możliwość regulacji wysokości koszenia na płozach kosiarki. Dzięki temu możesz dostosować urządzenie do każdego trawnika, aby osiągnąć najlepsze efekty. Maszyna została wyposażona w łożyska o zwiększonej wytrzymałości i mocniejsze podzespoły, co sprawia, że konstrukcja jest bardziej stabilna. Kosiarki rozdrabniacze doskonale sprawdzą się przy odświeżaniu dawno nieużytkowanych terenów, jak stare parkingi czy dzikie pola, zarośnięte łąką. Sprzęt pozwoli sprawnie pozbyć się wysokiej trawy i gałęzi, przywracając powierzchni możliwość wygodnego użytkowania. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym personelem! 

Kosiarki Rozdrabniacze — dlaczego to dobra inwestycja?

Dlaczego powinieneś zdecydować się na zakup kosiarki rozdrabniacza na naszej stronie internetowej? Przede wszystkim, jako firma z długoletnim doświadczeniem w imporcie i sprzedaży sprzętów rolniczych oraz ogrodowych, dbamy o zadowolenie naszych klientów. Stawiamy na sprzęt najwyższej jakości od znanych producentów, który będzie spełniał wszystkie, nawet najwyższe wymagania. Tego typu urządzenia przyspieszą pracę i zapewnią jej dodatkowy komfort. Używając kosiarki rozdrabniacza, zaoszczędzisz czas oraz energię, którą musiałbyś przeznaczyć na uporządkowanie większej powierzchni. Dzięki własnej flocie eksportowej, bez trudu dostarczymy wybrany sprzęt do każdego miejsca w Polsce i Europie. Nasz wyspecjalizowany personel pomoże Ci dobrać odpowiedni model do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy, zachęcamy do kontaktu!