Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
TUZ
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Obsypniki

Obsypniki to rolnicze narzędzia pielęgnacyjne, które mają kilka różnych zastosowań. Możesz wykorzystywać je do prac związanych z uprawą ziemniaków, buraków, fasoli, pomidorów truskawek, kukurydzy i innych warzyw. Nadają się także doskonale do takich zabiegów jak odchwaszczanie, spulchnianie międzyrzędzi czy obredlanie rzędów roślin. Będą więc stanowiły nieocenioną pomoc podczas pielęgnacji roślin. W naszym sklepie oferujemy Ci różne obsypniki rolnicze, które otrzymasz w atrakcyjnej cenie. Co zyskujesz inwestując w te urządzenia?

  • jakość i efektywność Twoich upraw będzie lepsza
  • szybciej i precyzyjniej wykonasz swoją pracę przy nawożeniu roślin
  • sprawnie odchwaścisz wybrane powierzchnie
  • zautomatyzujesz procesy i będziesz czerpać większe zyski z upraw 

Jak wybrać odpowiedni obsypnik?

W naszym sklepie możesz spotkać różne typy obsypników. Mogą być one jednorzędowe lub dwurzędowe. Informuje to o zakresie pracy danego narzędzia. Obsypnik do ziemniaków jednorzędowy należy do często wybieranych produktów. Jak wszystkie dostępne u nas urządzenia i narzędzia, charakteryzuje się solidnością wykonania, która przekłada się na dużą trwałość. Wspomniany model obsypnika daje możliwość regulacji szerokości uprawianych międzyrzędzi w przedziale od 62,5 cm do 67,5 cm. Obsypnik do ziemniaków posiada także korpusy obsypujące. W tej kategorii produktów możesz spotkać się zarówno z obsypnikami 3-sekcyjnymi, jak i 2-sekcyjnymi. Pielniko-obsypnik 3-sekcyjny dwurzędowy Bomet P475 to jedno z wielofunkcyjnych urządzeń z serii Norma, które zostało wyposażone w spulchniacze, gęsiostopy i redlice obsypujące. Jeśli wyposażysz się w takie urządzenie, przeprowadzanie prac rolniczych czy ogrodowych będzie przebiegało jeszcze szybciej niż dotychczas. W naszej ofercie znajdziesz tylko i wyłącznie sprzęt od uznanych producentów, dlatego nie musisz obawiać się o to, że inwestycja nie będzie trafiona. Maszyny, które u nas kupisz obsługuje się bardzo łatwo i bezpiecznie. Dużą popularnością cieszy się także model obsypnika 3-sekcyjnego dwurzędowego DEMAROL

Zyskaj pielniko-obsypniki na lata!

Chcesz być pewien, że wybrany pielniko-obsypnik będzie funkcjonował prawidłowo przez wiele lat? Zainwestuj w sprawdzone przez nas maszyny. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego w razie potrzeby bardzo chętnie służymy radą. Kupując urządzenie o różnym zastosowaniu, możesz wykonywać wiele zadań. Pielnik pomoże Ci pozbyć się niechcianych chwastów z terenu działki czy pola, a obsypnik odpowiednio zadba o pielęgnację Twoich upraw. Zapewniamy Ci także gwarancję jakości, szybką dostawę i bezpieczne zakupy. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki oraz zalety dostępnych w naszym sklepie internetowym urządzeń, wierzymy, że u nas znajdziesz produkt dla siebie. Dzięki szerokiej ofercie na obsypniki możesz dobrze dopasować produkt do swoich indywidualnych potrzeb. A jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem! Życzymy udanych zakupów!