Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

AGF / AGL / AGH - tylno-boczne

AGF/AGL - tylno-boczne — sprzęt najwyższej jakości

W tej kategorii znajdziesz rozmaity wybór kosiarek bijakowych tylno-bocznych, dostępnych do zakupu na naszej stronie. Oferujemy modele kosiarek najwyższej jakości, o mocnej konstrukcji i stosunkowo niedużej wadze, umożliwiającej bezpieczne korzystanie z urządzeń. Doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie standardowe kosiarki nie dadzą rady. Kosiarka bijakowa może zostać podłączona pod mini ciągnik lub traktor. Jest od razu gotowa do użytkowania. W naszej ofercie posiadamy różne modele od znanych producentów, a sprzęt dostępny w naszym sklepie jest niezawodny i solidny. Decydując się na zakup, zyskujesz pewność, że maszyna posłuży Ci bezawaryjnie przez lata. Wykwalifikowany personel naszego sklepu bez problemu pomoże Ci w doborze idealnego modelu, odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz zadba o Twój komfort przy dokonywaniu transakcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

AGF/AGL tylno-boczne — cechy i zastosowania

Kosiarki bijakowe tylno-boczne są przystosowane do prac w trudnym terenie. Doskonale sprawdzają się przy koszeniu nieużytków przy ruchliwych drogach, krawędzi stawów czy wąskich przejazdów w sadzie. Ich niezwykłą zaletą jest fakt, że prócz trawy mogą również ścinać gałęzie, krzewy lub inne twardsze elementy. Zostały wyposażone w zestaw bijaków tnących. Ponadto, w przeciwieństwie do kosiarek rotacyjnych, kosiarki bijakowe mulczują ścięte kłosy, czyli rozdrabniają je i rozrzucają dookoła. Tak przygotowany pokos staje się naturalnym nawozem, a jednocześnie zapewnia lepszy efekt wizualny terenu. To urządzenia idealne do wykaszania pół po uprawach. Jednym z modeli zasługujących na szczególną uwagę jest Kosiarka bijakowa tylno-boczna AGF-180. To solidne urządzenie o powierzchni roboczej ok. 178 cm, dzięki czemu może skosić za jednym razem dużą powierzchnię. Kosiarki tego typu posiadają możliwość regulacji wysuwu i pochyłu, dlatego są niezwykle wygodne przy koszeniu trudno dostępnych zakamarków. Dzięki ograniczeniu impetu wylatujących elementów z kosiarki może być ona bezpiecznie użytkowana w przestrzeniach miejskich oraz ruchliwych. Sprzęt jest wyjątkowo prosty w obsłudze i jednocześnie łatwy w konserwacji.

AGF/AGL - tylno-boczne — profesjonalne urządzenia w sklepie traktor.com.pl 

Co sprawia, że zakup sprzętu w naszym sklepie to najlepsza opcja? Ważnym argumentem jest fakt, że urządzenia dostępne na naszej stronie internetowej to gwarancja najwyższej jakości, spełniającej najwyższe wymagania naszych klientów. Od wielu lat zajmujemy się importem oraz sprzedażą maszyn do prac rolniczych i ogrodniczych. Cechuje nas uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego konsumenta, co pozwala na zaspokajanie wszelkich potrzeb. Doskonale dostosujemy ofertę do konkretnych wymagań, zadbamy o kompletność informacji, sprawdzimy i odpowiednio przygotujemy maszynę, nim trafi w Twoje ręce. Do każdego produkty oferujemy gwarancję, pozwalającą na spokojne użytkowanie bez obaw o awarię. Dobrze zaopatrzony magazyn, pełen oryginalnych i zamiennych części pozwoli na szybki, kompleksowy serwis każdego urządzenia. Z nami zyskujesz pewność, że inwestycja, którą podejmujesz, pozwoli na długoletnie użytkowanie sprzętu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy — zachęcamy do kontaktu!