Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
TUZ
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Koparki

Koparki ciągnikowe dostępne w naszym sklepie cechują się wysoką jakością, nowoczesnością i dobrymi cenami. Jeśli więc szukasz specjalistycznego sprzętu budowlanego, u nas z pewnością go otrzymasz. Koparki ciągnikowe mają szerokie zastosowania przy wykopach różnego rodzaju. Celem działania koparki jest oddzielanie urobku oraz ładowanie go w odpowiednie miejsce np. na składowisko lub pojazd transportowy. Spośród wszystkim typów koparek, te ciągnikowe są najpopularniejsze wśród rolników ze względu na możliwości jakie oferują.

Szeroka oferta koparek ciągnikowych - jak wybrać odpowiednio?

U nas możesz przeglądać różne rodzaje koparek ciągnikowych. Jednym z popularnych modeli jest koparka ciągnikowa BHM 175, która świetnie sprawdza się do takich zadań jak sadzenie roślin, instalacja nawodnienia i inne prace ziemne. Jeśli posiadasz ciągnik, możesz łatwo i szybko zamontować do niego koparkę i cieszyć się możliwością pracy nawet w wąskich przestrzeniach. Podczas wyboru odpowiedniego sprzętu warto zwrócić uwagę na wygodne siedzisko operatora oraz własną pompę hydrauliczną. Sprawdź także jaką moc musi mieć silnik traktora, żeby koparka ciągnikowa mogła działać w prawidłowy sposób. W przypadku wspomnianego modelu minimalna moc wynosi 30 KM. Z takimi niewielkimi ciągnikami sprawdzi się także model koparki doczepianej LW-7. Warto zwrócić swoją uwagę tutaj także na takie elementy jak własna pompa olejowa zapinana na WOM ciągnika lub solidność wykonania. Niektóre koparki do prawidłowego funkcjonowania potrzebują ciągnika o większej mocy, dlatego podczas wybierania odpowiedniego sprzętu pod swój traktor, koniecznie zwróć uwagę na ten aspekt. Kolejną sprawą jest wielkość urządzenia. Wiele oferowanych przez nas modeli ma kompaktowe rozmiary i stosunkowo niską wagę, dzięki czemu bez problemu można pracować na terenie budynków gospodarczych lub w terenie zalesionym. Jeśli potrzebujesz zwinnej, niezbyt dużej koparki ciągnikowej, z pewnością ją u nas znajdziesz. Następną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest głębokość wykopów, które można utworzyć przy pomocy danej koparki oraz zakres unoszenia ramienia. Dzięki temu wiadomo z jakim zasięgiem będzie można pracować. Kąt obrotu łyżki i maksymalny wysyp łyżki pod danym kątem to kolejne parametry, które będą istotne w Twojej pracy. 

Koparki do ciągników - kupuj w sprawdzonym sklepie!

U nas możesz kupić koparki do ciągników renomowanych producentów. Warto zainwestować w oferowany przez nas sprzęt, ponieważ cechuje go wysoka jakość i solidność wykonania. Koparki sprawdzają się w trudnych warunkach pracy. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych. Koparki, które u nas kupisz mają także bardzo atrakcyjne ceny i charakteryzują się dbałością o bezpieczeństwo operatora. Dlatego zapraszamy serdecznie do zapoznania się z licznymi produktami dostępnymi w tej kategorii i do zakupu. W przypadku pytań, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, a obsługa sklepu odpowie na każde Twoje pytanie. Zapraszamy!