Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Skrzynia biegów
Napęd
Osprzęt
Wyposażenie ciągnika
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

LS XU6168

Marka LS Tractor w swojej ofercie posiada bardzo szeroką gamę produktów. Znajdziemy ciągniki do małych gospodarstw, dla użytkowników posiadających sady czy plantacje borówek. Ciągniki dopasowane szerokością do pracy w wąskich międzyrzędziach. W ofercie marki LS Tractor występują także większe traktory, przystosowane do prac na dużych obszarach z dużym obciążeniem. Właśnie taką serią ciągników jest linia XU.

LS Tractor XU – oferuje wygodę i komfort na każdym polu

LS Tractor XU to rodzina traktorów, która z pewnością przypadnie do gustu rolnikom posiadającym większe gospodarstwa. Wszystkie traktory z serii XU wyposażone są w nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają zminimalizowanie zużycia paliwa i zoptymalizowanie wydajności. Jeżeli szukasz traktora, który zapewni komfortową pracę w każdych warunkach, traktory z serii LS Tractor XU sprawdzą się idealnie. Są one wyposażone w wygodną kabinę, regulowany fotel oraz ergonomiczne i łatwe w obsłudze elementy.

Silniki serii XU oferują moc 68KM. Dodatkowo w ofercie model XU występuje z rewersem mechanicznym (SS) lub hydraulicznym (PS). Oprócz podstawowej wersji wyposażenia marka LS Tractor oferuje także wyposażenie w asystenta TUZ (EHL), co znacznie ułatwia pracę z dodatkowym osprzętem.

Ciągniki te zapewniają precyzyjną kontrolę i stabilność podczas jazdy, to pozwala na bezpieczne prowadzenie w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, obniżenia hałasu i wibracji, praca z traktorem jest cicha i komfortowa jak na tak dużą maszynę. System układu hydraulicznego, został zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu zużycia paliwa i osiągnięciu optymalnej wydajności. Regulowany napęd 4x4 wykorzystuje mniej paliwa podczas jazdy po pochyłym terenie.

Jeśli szukasz traktora, który zapewni Ci wysoki poziom komfortu, bezpieczeństwa i precyzji sterowania, polecamy serię LS Tractor XU. Ciągniki te oferują wygodną i bezpieczną jazdę oraz wysoką wydajność i oszczędność paliwa.