Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
TUZ
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Rozsiewacze

Przedstawiamy Ci rozsiewacze nawozów, które możesz u nas kupić w dobrych cenach. Są to urządzenia pełniące bardzo ważną rolę w branży rolniczej i nie tylko. Dzięki nim prawidłowo zadbasz o uprawy i zwiększysz swoje plony. Możesz wybrać właśnie taki rozsiewacz, jakiego aktualnie potrzebujesz. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu urządzenia możesz dokładnie rozprowadzić nawozy wspomagające wzrost roślin lub zapobiegające szkodnikom. Żeby rozsiewacz spełnił swoją funkcję powinien być nie tylko właściwie dobrany, ale i użytkowany. Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, jesteśmy dla Ciebie!

Jaki rozsiewacz wybrać?

Wybór odpowiedniego rozsiewacza zależy m.in. od takich czynników jak układ czy pofałdowanie terenu, na którym będziesz pracować. W trakcie nawożenia ważna jest także siła i kierunek wiatru. Jednym z często wybieranych produktów w naszym sklepie jest rozsiewacz nawozów posypywarka typu LEJ 300L, TUZ KAT I, KAT II. Jest to urządzenie mocowane do ciągnika przy pomocy trójpunktowego układu zawieszenia (TUZ). Maksymalna pojemność wynosi 300 litrów, a produkt jest przystosowany do pracy na terenie o pochyłości nie przekraczającej 8 stopni. Na dole leja znajdują się dwa otwory, przez które dawkowany jest nawóz. Szerokość robocza tego rozsiewacza typu lej to 6-14 metrów. Agregat wysiewający jest w typie tarczowym, co oznacza, że na tarczę z łopatkami zsuwają się cząstki nawozu i są odpowiednio rozrzucane na daną odległość od rozsiewacza. Innym typem rozsiewacza jest rozsiewacz nawozów, posypywarka komunalna MOTYL N031M/1-2 do wąskiego wysiewu TUZ Kat I, Kat II. Posiada charakterystyczny kształt zbiornika i jest wyposażony w przystawkę do wąskiego wysiewu. Dzięki temu rozrzut materiału może być ograniczony. Tego typu rozsiewacz jest najczęściej wykorzystywany przez firmy komunalne i gospodarstwa rolne. Może być stosowany jako posypywarka piasku lub soli. Warto zwrócić uwagę, że posiadamy w swojej ofercie także rozsiewacze polskich producentów, które cechują się solidnością, wytrzymałością i długą żywotnością. Zbiorniki są wykonywane z bardzo odpornego na działanie soli laminatu. Przy pomocy ruchu obrotowego tarczy z pionowymi łopatkami, może następować rozrzut materiału na odległość zwykle kilku metrów. Dostępne u nas maszyny i urządzenia odznaczają się wysoką wydajnością, dzięki czemu można wykonywać swoją pracę lepiej i zdecydowanie szybciej. Jeśli wahasz się, które rozsiewacze są dla Ciebie, skontaktuj się z nami!

Jakościowe rozsiewacze - dlaczego warto kupić je u nas?

Rozsiewacze dostępne w naszej ofercie to sprawdzone produkty, które z pewnością okażą się udaną inwestycją. Możesz sprawdzić ofertę na raty lub leasingu albo kupić produkt od razu. Od momentu zamówienia, otrzymasz urządzenie w przedziale 24-72 godzin. Zapewniamy Ci także fachową pomoc w doborze odpowiedniego rozsiewacza. Możesz w każdej chwili do nas zadzwonić lub napisać. Zapraszamy serdecznie do zakupów!