Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Moc (kW)
Szerokość robocza (mm)
Skrzynia biegów
Napęd
Kolor
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Traktorki - kosiarki

Traktorki tylko od renomowanych marek

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór traktorków ogrodowych, idealnych do koszenia każdego trawnika. Nasz sklep ceni sobie najwyższą jakość sprzedawanych produktów, dlatego oferujemy maszyny tylko od sprawdzonych, uznawanych producentów. Wśród nich znaleźć można między innymi firmę Iseki, Kubota czy Solo by AL-KO. Kosiarki w formie traktorków ogrodowych od tych popularnych marek odznaczają się solidną konstrukcją oraz najwyższą jakością i skutecznością przy pracy. Wiele modeli wyposażonych jest w dodatkowe, innowacyjne systemy, które mają na celu podniesienie komfortu użytkowania. Proste, wręcz intuicyjne w obsłudze, traktorki ogrodowe doskonale sprawdzą się zarówno przy koszeniu własnego trawnika, jak i przy większych, specjalistycznych projektach ogrodniczych. Zapewniają szybkość koszenia oraz minimalny nakład energii ze strony użytkownika. Dzięki temu nie musisz już męczyć się z klasyczną kosiarką, a praca wykona się niemalże sama. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze najlepszego modelu traktorka do Twoich potrzeb, zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu internetowego!

Traktorki — cechy produktu i zastosowanie

Traktorki ogrodowe to sprzęt, który coraz częściej jest wybierany zamiast klasycznej kosiarki. Wyróżnia je przede wszystkim wygoda, zagwarantowana przez zastosowanie amortyzującego fotela oraz ergonomicznego rozstawienia pedałów. Istotnymi zaletami są także: większa powierzchnia robocza, większa ilość noży tnących oraz takie udogodnienia, jak światła LED, pozwalające na pracę po zmroku. Duże kosze na pokos o pojemności nawet powyżej 300 litrów zapewnią długotrwałą, nieprzerwaną pracę. Solidne silniki benzynowe oraz zewnętrzny wlew paliwa pozwolą na wydajne i proste użytkowanie sprzętu. Wiele modeli może być również wykorzystywanych poza sezonem, na przykład do odśnieżania podjazdów czy przewożenia towarów na przyczepie. Solidne koła oraz różne rodzaje napędu przy konkretnych urządzeniach pozwalają na skuteczne działanie maszyny nawet w przypadku nierównego, śliskiego terenu. Traktorki ogrodowe to sprzęt dość prosty w konserwacji, a wysoka jakość materiałów, z których został stworzony, gwarantuje jego długoletnią żywotność. Szybko docenisz komfort pracy, jaki zapewniają tego rodzaju maszyny.

Traktorki — najwyższa jakość sprzętu

Decydując się na zakup traktorów ogrodowych w naszym sklepie, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości sprzętu. Oferujemy tylko modele od znanych i renomowanych marek, dlatego mamy pewność, że spełnią one wszelkie wymagania naszych klientów. Do konkretnych modeli traktorków posiadamy także szeroki wybór dodatkowych akcesoriów, dzięki którym maszyna zyska więcej zastosowań. Wśród nich znaleźć można między innymi przyczepy, pługi do odśnieżania, narzędzia do prac przy rozsiewaniu czy nawożeniu pola oraz akcesoria do mulczowania. Dzięki dedykowanym dodatkom zyskasz wiele możliwości w ramach jednego urządzenia. Posiadamy również dużą ilość oryginalnych i zamiennych części zapasowych do naszych maszyn, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić kompletny, szybki serwis każdego sprzętu. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie modele i akcesoria pod indywidualne potrzeby. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!