Przetłumacz na język

Kategorie

Podkategorie

  • Cub Cadet

    Cub Cadet jest amerykańską marką produkującą od 1961 roku typowo amerykańskie traktory ogrodowe. Z czasem do oferty dołączyły kosiarki i wertykulatory. Specjalnością firmy sa traktory tzw. zero-turn czyli obracające sie wokół własnej osi a dziś traktory i kosiarki Cub Cadet - firmy należącej do globalnego koncernu MTD można spotkać na całym świecie.

  • Iseki

    ISEKI & Co., Ltd to trzeci pod względem wielkości producent maszyn rolniczych w Japonii. Firma zajmuje się produkcją maszyn wykorzystywanych do sadzenia i zbiorów oraz produkcję części zamiennych i komponentów. Od 1961 firma produkuje traktory, które bardzo szybko zdobyły uznanie nie tylko w Japonii o czym może świadczyć fakt że ciągniki ISEKI & Co., Ltd, były i są sprzedawane na całym świecie pod różnymi nazwami min: AGCO, Bolens, Massey Ferguson i White. Kilka modeli, które były sprzedawane w Japonii zostały wyprodukowane przez zakłady Włoskie Landini czy francuskiego Massey Ferguson.

  • Solo by AL-KO

    AL-KO Kober to czołowy niemiecki producent sprzętu ogrodowego, motoryzacyjnego oraz lotniczego. Firma założona w Bawarii w 1931 roku i była na początku mała kuźnią, która już w 1952 roku wraz z rozwojem firmy rozpoczęła seryjną produkcje kosiarek do trawy oraz podwozi do przyczep kempingowych. W 1975 roku firma AL-KO odnotowała swój debiut produkcyjny w branży lotniczej. W chwili obecnej spółka AL-KO posiada przedstawicielstwa na całym świecie i zatrudnia ponad 1500 osób a w 2017 roku firma osiągnęła sprzedaż na poziomie przekraczającą 300 mln euro. Solo by AL-KO to produkt wspólnie wyprodukowany przez niemiecką firmę w wyniku przejęcia austriackiego producenta silników SOLO, który swoje fabryki zlokalizowane ma głównie w Austrii.

Traktorki - kosiarki

Traktorki - kosiarki dla użytku domowego oraz profesjonalne kosiarki samojezdne dla firm komunalnych.

Traktorki - kosiarki  Jest 52 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 52 elementów