Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Beczkowozy

Beczkowóz asenizacyjny jest to urządzenie wielorakiego zastosowania. Najczęściej używany jest w rolnictwie do samoczynnego pobierania i rozlewania naturalnego rozwiązania, czyli gnojówki. Rolnicy również używają go do pojenia zwierząt podczas ich wypasania czy zbierania deszczówki i podlewania upraw lub do oprysków środkami ochrony roślin. Beczkowozy asenizacyjne przydają się również w miastach, kiedy mają miejsce planowane lub nieplanowane przerwy w dostawie wody. Zdarza się wykorzystywanie ich także w straży pożarnej - przede wszystkim do gaszenia pożarów, ale również wtedy, gdy zaistnieje konieczność wypompowania wody z pomieszczeń - na przykład w trakcie powodzi.

Beczkowozy asenizacyjne - oferta w naszym sklepie 

Jak widać wozy asenizacyjne mają wiele zastosowań w rozmaitych gałęziach gospodarki. Nie są tanim sprzętem, ale patrząc na ilość funkcji i jakość wykonania, zakup beczkowozu jest godny rozważenia. Godnym polecenia jest model STAR TVC 1000. Solidna japońska produkcja sprawia, że nawet perfekcjonista będzie zadowolony przez długie lata. Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów beczkowóz jest bardzo pojemny, ponieważ pomieści aż 1000 litrów. Dedykowany jest do transportu i rozlewu nawozów gnojowych na polach, do zbierania deszczówki lub do pojenia zwierząt. Wszechstronne zastosowanie tego modelu sprawiło, że jest on często wybierany w naszym sklepie. Maszyna przeznaczona jest do mini traktorków i mini ciągników o mniejszej mocy. Beczkowóz posiada również własna pompę, która napędzana jest wałkiem WOM/PTO ciągnika.Dla dociekliwych prezentujemy w skrócie wszystkie dane techniczne modelu STAR TVC 1000 długość beczki: 1600 mm, opony: 10/80-12, otwierana beczka, podwozie z hamulcem, średnica beczki zewnętrzna 1000 mm, wysokość 1700 mm. Bogate wyposażenie standardowe sprawia, że wóz jest ekonomiczny i wydajny. Produkty z tej serii wybierane są przez użytkowników, którzy cenią sobie komfort pracy. Każde urządzenie jest starannie sprawdzane, a komponenty pochodzą od najlepszych producentów. 

Nowoczesne beczkowozy w sklepie traktor.com.pl

W naszym sklepie kupisz nowoczesne beczkowozy, które z łatwością podepniesz do mini ciągników lub mini traktorków o niedużej mocy. Beczkowozy są wyposażone w solidne koła, dzięki czemu bez problemu można się z nimi poruszać nawet na trudniejszym terenie. Są to niezastąpione urządzenia w branży rolniczej. Oprócz beczkowozów kupisz u nas liczne produkty usprawniające i ułatwiające prace gospodarskie. Beczkowozy idealnie nadają się do nawożenia niedużych obszarów, ale i poradzą sobie z większymi. Bezawaryjne działanie, doskonały system napełniania i rozładunku beczki to tylko niektóre zalety tych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na urządzenia i maszyny rolnicze, które wpłyną korzystnie na pracę w każdym gospodarstwie rolnym. Kupując u nas masz gwarancję jakości oraz korzystnej ceny. Jeśli masz pytania dotyczące beczkowozów, zachęcamy do kontaktu. Możesz do nas napisać lub zadzwonić, a nasi specjaliści pomogą dobrać Ci odpowiedni sprzęt oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!