Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
Liczba noży (szt.)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

EF - lekkie

Kosiarki bijakowe EF lekkie - jakościowe urządzenia do pielęgnacji 

Kosiarka bijakowa lekka jest przeznaczona do mulczowania mniejszych powierzchni trawiastych i niższych odpadów roślinnych. Mulczer ze względu na mały ciężar jest odpowiedni do pracy z bardzo małymi ciągnikami. W naszej ofercie znajduje się kilka produktów z tej kategorii, więc pozwól, że przedstawimy Ci kilka flagowych modeli. Kosiarka bijakowa EF 85 idealnie nadaje się do ciągników o mniejszej mocy. Wszystkie kosiarki typu EF wyposażone zostały w specjalne noże typu "Y", które można zmienić na młotki o wadze 0,40 kg. Sprawdzi się idealnie do koszenia nieużytków, a także poboczy dróg, terenów rekreacyjnych oraz podczas likwidowania niewielkich nierówności czy kretowisk. Sposób pracy kosiarki, czyli mulczowanie pokosu nie wymaga zbierania koszonego materiału, który staje się w ten sposób naturalnym nawozem. Kosiarka bijakowa EFN 145 nóż Y to kolejny produkt, który idealnie nada się do wykaszania wszelkiego rodzaju nieużytków, poboczy dróg i terenów zielonych w miastach. Świetna będzie także do pielęgnacji pastwisk, łąk, terenów rekreacyjnych, zarośli w celach porządkowych i jako maszyna porządkowa w sadownictwie. Posiada podwójne zabezpieczenie przed zniszczeniem przekładni: młotki odbijają się od stabilnej przeszkody, paski na kołach pasowych w razie zbyt dużego oporu Kosiarka bijakowa EF 95 to z kolei kompaktowe urządzenie, które sprawia, że użytkowanie maszyny w trudno dostępnym terenie w szklarniach oraz między rzędami staje się możliwe! Budowa kosiarki pozwala na pracę w terenie zabudowanym, ponieważ ma ona dość duże ograniczenie wypadania kamieni spod urządzenia. Kosiarka Bijakowa EFN 105 nóż Y GEOGRASS to warty uwagi model, który został wyposażony w łożyska o zwiększonej wytrzymałości i mocniejsze podzespoły. Dzięki temu konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna. Podwyższone parametry dają urządzeniom z serii GEOGRASS zwiększoną żywotność i jeszcze dłuższe użytkowanie bez potrzeby serwisowania. Prosta budowa zapewnia niezawodność oraz niskie koszty naprawy.

Co jeszcze zyskujesz wybierając kosiarki bijakowe lekkie w naszym sklepie? 

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli lekkich kosiarek bijakowych, które sprawią, że wiele Twoich prac przebiegnie szybciej i lepiej np.

  • sprawnie wykosisz tereny zielone zarówno miastach, jak i poza nimi
  • bez problemu pozbędziesz się zbędnej roślinności z poboczy dróg i w parkach
  • nie będzie problemu z koszeniem terenów, na których znajdują się liczne kamienie
  • bez problemu poradzisz sobie także z koszeniem terenów, na których pojawiają się gałęzie i inne przeszkody 

Jeśli więc zależy Ci na sprzęcie wyprodukowanym z myślą o dużej trwałości i efektywności, zapraszamy do dokonywania zakupów w naszym sklepie. Licznie dostępne kosiarki bijakowe lekkie są jednymi z najczęściej wybieranych produktów, które przyczyniają się do atrakcyjnego wyglądu terenów zielonych. Zapraszamy do zakupu, a w razie potrzeby do kontaktu z naszymi specjalistami!