Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
TUZ
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Kopaczki

Kopaczki to maszyny rolnicze, które służą do mechanicznego wykopywania bulw ziemniaczanych z redlin. Ich budowa jest bardzo prosta - składają się z wibrującego lemiesza o regulowanej głębokości kopania, który przenosi ziemniaki i ziemię na wibrujący kosz. Wibracje sprawiają, że warzywa zostają na swoim miejscu, zaś lżejsza od nich gleba spada z powrotem na rolę. Głębokość kopania regulowana jest poprzez tylne koła podporowe. Intensywność odsiewania można zwiększyć poprzez regulację pochylenia kosza odsiewającego.

Kopaczki dostępne w sklepie traktory.com.pl

W sklepie traktory.com.pl stawiamy na sprawdzone i przetestowane przez tysiące użytkowników produkty. Oferowana przez na kopaczka wibracyjna marki URSA to urządzenie jednorzędowe, wykonane z mocnych i solidnych materiałów. Wszystkie elementy wibracyjne poruszane są mechanizmem korbowodowym napędzanym przez ciągnik. Osie lemiesza i kosza odsiewającego wyposażone są w gumowe tuleje, dzięki którym maszyna jest podczas pracy bardzo stabilna. Jako sklep specjalizujący się w mini ciągnikach i niewielkich maszynach, oferujemy także kopaczki niewielkich rozmiarów. Jej małe wymiary sprawiają, że będziesz mógł z niej korzystać na małych działkach, terenach płaskich i pagórkowatych. Ponadto, transport oraz przechowywanie urządzenia nie będzie skomplikowane. 

Korzyści z zakupu kopaczek wibracyjnych do ziemniaków

Kupując u nas kopaczki wibracyjne do ziemniaków możesz mieć pewność, że produkt będzie długowieczny i sprawdzony. Bez problemu możesz zamontować narzędzia do mini traktorków i szybciej wykonywać swoją pracę. Tempo zbiorów, dzięki zastosowaniu nowoczesnych kopaczek, będzie jeszcze lepsze niż dotychczas. Wysoka mechanizacja gospodarstw rolnych stała się faktem. Podwyżki cen ziemniaków sprawiają, że inwestycja w kopaczki wibracyjne staje się rentowna. Urządzenia dostępne w naszym sklepie kupują zarówno właściciele niewielkich plantacji, jak i ci posiadający duże pola uprawne. Jeśli zastanawiasz się czy dana kopaczka jest odpowiednia dla Ciebie, wiedz, że urządzenie wibracyjne będzie doskonale się spisywać w mniejszych i średnich gospodarstwach. W porównaniu z maszynami samobieżnymi, stosując kopaczki do ziemniaków wibracyjne, oszczędzasz paliwo i generujesz mniejsze koszty.

Czym charakteryzuje się jakościowa kopaczka wibracyjna?

Kopaczka wibracyjna wysokiej jakości z pewnością powinna cechować się mocną i solidną konstrukcją. Dzięki temu nie trzeba się martwić o uszkodzenia mechaniczne urządzenia oraz o jego żywotność. Produkt powinien być także odporny na korozję. Przed zakupem warto także zapoznać się z rodzajem mocowania kopaczki. Dostępne u nas kopaczki z łatwością zamocujesz do ciągników. Dzięki wyborowi jakościowych produktów, zwiększysz produktywność podczas pracy i unikniesz wielu strat. Masz pytania związane z produktami z tej kategorii? Zapraszamy serdecznie do kontaktu i do zakupów!