Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

AG - dwustronne ciężkie

Kosiarki AG — najwyższa jakość sprzętu

Poszukując idealnego urządzenia do trudniejszych prac przy większych terenach, warto rozważyć zakup kosiarki dwustronnej ciężkiej typu AG. W tej kategorii przedstawiamy nasz szeroki wybór tego rodzaju maszyn. Dzięki gwarancji najwyższej jakości oraz niezawodności sprzętu zyskujesz pewność, że inwestycja, którą podejmujesz, posłuży Ci przez lata. W naszej ofercie posiadamy jedynie sprawdzone urządzenia, co pozwala nam na spełnianie najwyższych wymagań naszych klientów. Jeżeli potrzebujesz solidnej maszyny, którą z łatwością podczepisz do ciągnika i wykosisz tereny nieużytków, kosiarki typu AG sprawdzą się doskonale. Nie straszne im fragmenty gałęzi, kretowiska czy zdrewniałe chwasty. Ich solidna konstrukcja oraz prostota obsługi to jedne z wielu zalet, które sprawiają, że są one często wybierane przez profesjonalistów. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego modelu, nasz personel pozostaje do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!

Kosiarki AG — specyfika urządzeń

Kosiarki dwustronne ciężkie typu AG to maszyny o dużej mocy przerobowej i mocnej konstrukcji. Zostały stworzone z myślą o pielęgnacji łąk, pastwisk, nieużytków oraz terenów rekreacyjnych. Elementy drewniane lub ewentualne przeszkody nie stanowią zagrożenia dla mechanizmu. Kosiarka bijakowa jest wyposażona w specjalny wał roboczy z solidnymi bijakami, które rozdrabniają pokos oraz kawałki gałęzi. Zmulczowany materiał zostaje rozrzucony na terenie, przez co staje się naturalnym nawozem i użyźnia glebę. Kosiarka dwustronna zadba o wyrównanie terenu oraz jego piękny wygląd. Modele takie, jak Kosiarka Bijakowa AG-170 posiadają możliwość zamontowania z tyłu oraz z przodu traktora. Wyposażona w hydrauliczny przesuw boczny, z możliwością regulacji wysokości koszenia oraz powierzchnią roboczą około 170 cm. Prosta budowa gwarantuje łatwą obsługę oraz niskie koszty naprawy. Doskonale sprawdza się w terenach miejskich oraz przy bardzo trudnych nieużytkach z dużą ilością gałęzi i kamieni. Kosiarki typu AG bez trudu poradzą sobie tam, gdzie inne typy nie dadzą sobie rady. 

Kosiarki AG — dlaczego warto je kupić właśnie w traktor.com.pl?

Decydując się na zakup jednego z dostępnych modeli kosiarek AG na naszej stronie internetowej, zyskujesz gwarancję najlepiej wydanych pieniędzy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych i ogrodniczych. Oferujemy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, profesjonalnie przygotowany i przetestowany przed wysyłką do klienta. Fachowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego z naszych konsumentów sprawiają, że możemy doskonale dopasować dane urządzenie pod konkretne wymagania i potrzeby. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie, nurtujące Cię pytania. Dzięki własnej flocie eksportowej możemy bez trudu dostarczyć sprzęt do każdego zakątka w Polsce i Europie. Zapewniamy także oryginalne i zamienne części do wszystkich urządzeń, co pozwala na przeprowadzenie szybkiego, profesjonalnego serwisu. W razie dodatkowych pytań nasza obsługa jest do Twojej dyspozycji.