Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
TUZ
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Równiarki

Czym jest równiarka i gdzie możemy jej użyć? Równiarka jest to prosta maszyna stworzona głównie do wyrównywania powierzchni takich jak nierówności powstałe podczas robót budowlanych lub polowych. Za pomocą tego urządzenia możemy również zrywać zużytą powierzchnię dróg lub wyrównywać nasze pole. Jeśli więc zależy Ci na sprawdzonych produktach, które posłużą Ci przez lata, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jaką równiarkę wybrać? - popularne produkty w sklepie traktor.com.pl

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli od flagowych producentów sprzętu rolniczego. Dzięki temu masz pewność, że inwestujesz dobrze. Pozwól, że przedstawimy Ci kilka naszych bestsellerów – może one już dziś znajdą się w Twoim garażu! Równiarka - niwelator ciągnikowy 185 cm 6bs – ta maszyna służy głównie do wyrównywania powierzchni powstałej po robotach budowlanych i wykopach. Sposób przyłączania jest dość prosty - zaczepianie na typowy TUZ (trzypunktowy układ zawieszenia) ciągnika. Oprócz tego modelu znajdziemy też inne od tego producenta. Wszystkie te produkty łączy wysoka jakość wykonania oraz przyjemność z pracy, różnią się wymiarami. Równiarka niwelator 1000 mm kratownica wyrówniarka do ziemi – urządzenie przeznaczone głównie do asystowania w ogrodnictwie. Jest niezastąpioną maszyną podczas corocznych prac porządkowych oraz w rolnictwie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów będzie Ci służyć przez lata. Chwastownik ATV 2000 mm to kolejny produkt, który u nas kupisz w tej kategorii. Maszyna dedykowana jest przede wszystkim do miękkiego podłoża jak powierzchnie jeździeckie i plaże. Dzięki swojej perfekcyjnej budowie (pionowa regulacja, 110cm dyszel, sztywny gumowy element na zakończeniu) zostawia grunt idealnie wygładzony. Dane techniczne produktu to szerokość 2000 mm, długość 1300 mm czy też regulacja pionowa około 250 mm. Równiarka niwelator z koszem RBB6FT – urządzenie sprawdzi się perfekcyjnie pracując nawet na twardym podłożu. Dzięki wykonaniu z solidnych materiałów, nieugięta ziemia zostaje podcięta na ustalonej głębokości, a uzyskana w ten sposób luźna warstwa zostaje symetrycznie rozłożona. Jest niezastąpiona w pracach ogrodowych, przy likwidacji trawników, w rolnictwie, jak i na budowie. Narzędzie waży 310 kilogramów, a głębokość jego pracy to 35-125 mm. Równiarka niwelator do traktora KLR4 – jest to typ równiarki grzebieniowej, czyli sprawdzi się nie tylko do wyrównywania powierzchni, ale także do precyzyjnego zbierania ściętej trawy. Szerokość robocza tego modelu to aż 120 cm, a mocowanie odbywa się na zaczep 3 punktowy TUZ KAT I.

Jak widzisz w naszej ofercie znajduje się wiele modeli równiarek i tylko od Ciebie zależy wybór. Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy zawsze służą pomocą i sprawią, że będziesz zadowolony. Zapraszamy serdecznie do dokonywania zakupów!