Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

EFD / EFDH - otwierany wylot

EFD z otwieranym wylotem — kosiarki bijakowe na miarę profesjonalistów

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór kosiarek bijakowych tylnych EFD. To urządzenia stworzone z myślą o koszeniu nieużytków, zachwaszczonych upraw, łąk czy pól po uprawach. Otwierana klapa umożliwia wygodny rozrzut koszonego materiału, a rozdrobniony pokos może posłużyć jako naturalny nawóz, podnosząc żyzność gleby. Maszyny podczepione pod solidny traktor zapewniają najlepsze efekty pracy i jej najwyższą skuteczność. Na naszej stronie oferujemy kosiarki bijakowe EFD najwyższej jakości, dzięki czemu mogą one sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Nasz sprzęt stworzony został z myślą o profesjonalnym użytkowaniu, dlatego łączy w sobie wszystkie cechy, na które stawiają fachowcy. Prostota obsługi, solidna konstrukcja oraz łatwość konserwacji doskonale współgrają z wydajnością i efektywnością maszyny. Jeżeli masz dodatkowe pytania, nasz personel pozostaje do Twojej dyspozycji! 

EFD z otwieranym wylotem — charakterystyka i zastosowanie sprzętu

Kosiarki bijakowe tylne EFD to maszyny doskonałe do wykaszania pół po uprawach czy porządkowaniu nieużytkowanych, zarośniętych kawałków terenu. Mogą wydajnie funkcjonować na dużych powierzchniach. Zostały wyposażone w specjalne bijaki, służące do cięcia i rozdrabniania materiału. Potrafią pracować z częstotliwością wyższą niż 3000 obrotów na minutę. Doskonale radzą sobie z procesem mulczowania pokosu, zaś możliwość otwarcia wylotu pozwala na skuteczne rozrzucanie ścinek, zapobiegając ich gromadzeniu się oraz obciążaniu ciągnika. Do tego typu urządzeń najlepiej wykorzystywać traktory o mocy nie mniejszej niż 70 KM. Kosiarka bijakowa składa się z dwóch wałów: roboczego, wyposażonego w bijaki, oraz kopiującego, który odpowiada za utrzymanie sprzętu na wskazanej wysokości. Zastosowanie wału kopiującego pozwala także na regulowanie wysokości koszenia. Do modeli, które zasługują na szczególną uwagę, zaliczyć można Kosiarkę bijakową z przesuwem EFD200 oraz Kosiarkę bijakową EFDH210 z przesuwem hydraulicznym. Niezwykła wydajność tych urządzeń sprawia, że przy jednorazowym użytkowaniu mogą posłużyć do skoszenia dużej powierzchni terenu. 

EFD z otwieranym wylotem — dlaczego warto? 

Dlaczego zakup sprzętu w naszym sklepie to najlepsze rozwiązanie? Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się importem oraz sprzedażą maszyn, dedykowanych do prac rolniczych i ogrodniczych. Wszystkie urządzenia, dostępne na naszej stronie internetowej, to zapewnienie wyjątkowej jakości, spełniającej każde wymagania naszych klientów. Charakteryzują nas takie cechy, jak uczciwość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego z naszych konsumentów. Staramy się słuchać i zapewniać wszelkie rozwiązania, które zaspokoiłyby indywidualne potrzeby. Dostosujemy ofertę do każdego klienta, zapewnimy kompletność informacji, a nim urządzenie trafi do nowego właściciela, sprawdzimy je i odpowiednio przygotujemy. Jako jedni z nielicznych posiadamy magazyn, zapewniający duży wybór oryginalnych oraz zamiennych części, umożliwiających szybki, skuteczny serwis sprzętu. Gwarantujemy niezawodność oraz długą żywotność naszych urządzeń. W razie jakiekolwiek pytań lub potrzeby pomocy — zapraszamy do kontaktu!