Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Skrzynia biegów
Napęd
Osprzęt
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nowe - Kubota

Kubota to japońska marka, która zyskała popularność niemal na całym świecie. Do 2010 firma sprzedała ponad trzy miliony maszyn i liczba jej zwolenników wciąż rośnie. Kubota to jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce. Z pewnością przekona do siebie polskich rolników ze względu na wysoką jakość i trwałość oferowanych ciągników. 

Rodzaje ciągników Kubota dostępne w naszym sklepie

Kubota produkuje wielozadaniowe traktory o dużej mocy i kompaktowym rozmiarze. Doskonale sprawdzają się w przypadku klasycznych prac rolniczych - na polu, w sadzie oraz w ogrodzie. W naszej ofercie znajdziesz traktory Kubota z zamontowaną już glebogryzarką, kosiarką pielęgnacyjną, a także takie bez kabiny i innego osprzętu. Można je stosować również do prac komunalnych. Dostępne są ciągniki z zamontowanymi ogrzewanymi kabinami do prac w zimowych warunkach, które są wyposażone w posypywarkę oraz pług. 

Traktory Kubota seria A

Seria A to najbardziej zaawansowana technologicznie linia marki Kubota w klasie mini ciągników rolniczych i komunalnych. Spełniają normy dotyczące emisji spalin, bezpieczeństwa oraz poziomu wibracji aż z zadatkiem. W swoich ciągnikach producent maszyn serii Kubota A gwarantuje stabilne i wysokie osiągi silnika oraz niezwykle duży komfort użytkowania. Kabina operatora jest wyciszona, a fotel ma amortyzację pneumatyczną. Światła halogenowe pozwalają na wydajną pracę nawet po zmroku. Zobacz np. traktor + glebogryzarkę z serii A

Traktory Kubota seria B 

Mini ciągniki serii B to traktory o średniej mocy, przeznaczone są głównie do zadań komunalnych. Doskonale sprawdzają się jako sprzęt ogrodniczy, rolniczy i budowlany. Marka zaopatrzyła modele tej serii w wygodny fotel operatora, niemal płaską podłogę pokrytą estetyczną i praktyczną gumową wykładziną, ergonomiczne elementy sterujące i podświetlany panel wskaźników. Jeśli szukasz niezawodnych maszyn przejrzyj nowe ciągniki Kubota np. z serii B model B2441 NeoStar.

Traktory Kubota seria L

Ciągniki serii Kubota L to ciągniki o średniej mocy i rozmiarach spośród dostępnych maszyn w segmencie mini ciągników i mini traktorów. Wyróżniają się najbardziej atrakcyjną ceną wśród ciągników Kubota. Prosta konstrukcja oraz wysoka moc silników w połączeniu z podstawowym wyposażeniem, daje gwarancję bezawaryjnej pracy dając operatorowi duży komfort podczas przeprowadzanych robót. Sprawdź np. traktor Kubota L 3408.

Nowe traktory Kubota - dlaczego warto? 

Kubota to marka, która oprócz zapewnienia doskonałych parametrów mechanicznych oraz stosowania wysokiej jakości komponentów, dba również o komfort operatora ciągnika. Jest to przetestowana na całym świecie firma zajmująca się projektowaniem i produkcją mini traktorów. Producenci zadbali o to, aby oferować swoim klientom uniwersalny ciągnik, do którego bez problemu dobierze się dopasowane części takie jak kabina, pług, glebogryzarka, kosiarka bijakowa czy zaczep do zwykłej przyczepy. Dla bezpiecznego wsiadania i wysiadania miniciągniki Kubota posiadają wygodny uchwyt. Wyposażone są w liczne czujniki bezpieczeństwa np. sygnał dźwiękowy kiedy operator opuszcza pojazd bez zaciągnięcia hamulca. Wszystkie traktory Kubota objęte są dwuletnią gwarancją, a my oferujemy także serwis doskonale zaopatrzony w części wymienne i prowadzony przez znakomitych fachowców.