Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

EFGCH - ciężkie przesuwne

Kosiarki EFGCH — profesjonalny sprzęt do trudnej pracy

Jeżeli planujesz koszenie terenów o dużej ilości zarośli i chwastów lub z możliwością napotkania takich przeszkód, jak kamienie czy gałęzie, zainwestuj w jedną z naszych specjalistycznych kosiarek EFGCH. Jest to wyjątkowy rodzaj kosiarek bijakowych ciężkich, który doskonale sprawdzi się przy nieużytkach czy poboczach dróg. Wyposażony w mocną konstrukcję oraz specjalny system stabilizujący, co pozwala na długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Kosiarki typu EFGCH zostały wzbogacone w wiele nowoczesnych systemów, które umożliwiają im pracę i zapobiegają szybkiemu zużyciu. Dzięki prostej budowie należą do sprzętów łatwych w obsłudze oraz konserwacji, zaś ich serwis nie pociąga za sobą większych kosztów. Ciężkie kosiarki przesuwne to maszyny zaprojektowane z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Pomogą przy porządkowaniu terenów, na których inne modele nie dałyby sobie rady. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym personelem!

Kosiarki EFGCH — charakterystyka i zastosowanie

Kosiarki przesuwne typu EFGCH charakteryzują się mocną budową i niezwykłą wydajnością. To sprzęt dedykowany do koszenia trudnego terenu w postaci nieużytków, terenów zielonych w miastach, poboczy dróg czy terenów rekreacyjnych. Doskonale sprawdzą się także przy porządkach w obrębie szkółek i sadów. Maszyny zostały wyposażone w łukowe mocowanie oraz lepsze łożyska, aby ich praca była skuteczna i komfortowa dla użytkownika. Solidne bijaki precyzyjnie mulczują zarówno wysoką trawę, chwasty, jak i gałęzie. Rozdrobniony materiał zostaje rozrzucony po trawniku, dzięki czemu stanowi naturalny nawóz użyźniający glebę, nie wpływając przy tym negatywnie na efekt wizualny terenu. Dzięki zmniejszeniu impetu wyrzutu kosiarki są w pełni bezpieczne przy pracach w obszarach miejskich i ruchliwych. Jednym z modeli dostępnych w naszym sklepie jest Kosiarka bijakowa z przesuwem EFGCH-175M od firmy Geograss. Dzięki dużej przekładni maszyna może zostać podpięta do traktora o większej mocy. Jej szerokość robocza to aż 170 cm, a możliwość regulacji wysokości koszenia zapewnia najlepszy efekt końcowy. Z pomocą kosiarek typu EFGCH każda praca stanie się o wiele łatwiejsza. 

Kosiarki EFGCH — dlaczego warto?

Co sprawia, że zakup kosiarki EFGCH na naszej stronie internetowej to doskonały wybór? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych i ogrodniczych. Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie sprzętu najwyższej jakości, który przed wysyłką zostaje odpowiednio przygotowany i poddany testom. Nasi specjaliści gwarantują fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Umożliwia to najlepsze dopasowanie konkretnych maszyn i akcesoriów pod wymagania każdego z nich. Udzielą również odpowiedzi na każde pytanie. Nasza własna flota eksportowa pozwala na szybkie dostarczenie sprzętu do każdego zakątka w Polsce czy Europie. Jako jedni z nielicznych posiadamy również własny magazyn z oryginalnymi i zamiennymi częściami, co pozwala przeprowadzić szybki, skuteczny serwis maszyn. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze idealnego urządzenia lub masz pytania — zachęcamy do kontaktu!