Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
Liczba noży (młotków, bijaków) (szt.)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Kosiarki Pielęgnacyjne

Kosiarki pielęgnacyjne — najwyższa jakość sprzętu

Prezentujemy szeroki wybór kosiarek pielęgnacyjnych, dostępnych w naszym sklepie internetowym. W ofercie posiadamy tylko urządzenia najwyższej jakości, odznaczające się solidnością oraz spełniające wysokie wymagania naszych klientów. Cenimy przede wszystkich znanych, wybieranych producentów sprzętów rolniczych i ogrodowych. W tej kategorii znajdziesz różne modele kosiarek pielęgnacyjnych o różnych powierzchniach roboczych. Szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie konkretnego urządzenia pod indywidualne potrzeby. Kosiarki pielęgnacyjne mogą być podczepione pod traktorek lub mini ciągnik, a po podłączeniu są gotowe do pracy. To sprzęt niezwykle wydajny, dostosowany do pracy na dużych terenach. Wybierając kosiarki pielęgnacyjne z naszej strony internetowej, zyskujesz gwarancję jakości oraz solidności sprzętu, który można użytkować bezawaryjnie przez kolejne lata. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze konkretnego modelu lub masz pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym personelem. 

Kosiarki pielęgnacyjne — charakterystyka i zastosowanie

Ten rodzaj kosiarek został zaprojektowany z myślą prostego koszenia dużych, głównie płaskich powierzchni. Idealnie sprawdzą się do wykaszania parków, boisk lub większych pół pod budowę czy uprawę. Działanie kosiarki pielęgnacyjnej jest nieco inne, niż przy klasycznych kosiarkach do trawnika. Ostrza poruszają się wokół własnej osi, zaś cięcie rośliny następuje w momencie szybkiego uderzenia o nią nożem. Kosiarki pielęgnacyjne doskonale poradzą sobie w przypadku wysokiej trawy. Jednym z modeli, dostępnych na naszej stronie, jest kosiarka pielęgnacyjna FM-180. Wyposażona w trzy noże, wykonane z wysokogatunkowej stali sprężynowej, oraz możliwość regulowania wysokości koszenia od 25 do 100 mm, co sprawia, że doskonale dostosuje się do każdego rodzaju trawnika. Szerokość robocza to aż 180 cm. Specjalne koła umożliwiają wygodne prowadzenie maszyny za pomocą traktora lub mini ciągnika. Urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze i konserwacji. W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji — jesteśmy do dyspozycji!

Kosiarki pielęgnacyjne — dlaczego warto?

Rozważając, dlaczego warto kupić kosiarkę pielęgnacyjną w naszym sklepie internetowym, należy wziąć pod uwagę szereg zalet. Główną z nich jest długoletnie doświadczenie naszej firmy w sprzedaży sprzętu do prac rolniczych i ogrodniczych. Odznaczamy się najwyższą jakością obsługi klienta, a do każdego podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zwracamy uwagę na najwyższą jakość naszych produktów, ich solidność oraz możliwość bezawaryjnego użytkowania przez długi czas. W naszym sklepie dostępne są jedynie produkty od uznawanych marek. Nim sprzęt zostanie wysłany do klienta, jest poddawany specjalnemu przygotowaniu oraz testom, by upewnić się, że spełnia wszystkie wymogi firmy. Własna flota eksportowa pozwala na szybkie dostarczenie wybranego urządzenia w dowolne miejsce w Polsce i Europie. Oferujemy również duży wybór oryginalnych i zamiennych części, niezbędnych do szybkiego serwisowania maszyn. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby pomocy w wyborze sprzętu nasz personel pozostaje do Twojej dyspozycji!

Najczęściej zadawane pytania

Te kosiarki zostały stworzone do łatwego koszenia dużych, przeważnie płaskich obszarów. Doskonale sprawdzą się do pielęgnacji parków, boisk, oraz większych terenów przed budową lub uprawą.