Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Maszyny ATV

Traktor.com.pl to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalny sprzęt rolniczy oraz akcesoria niezbędne do prac - zarówno przydomowych, na niewielkim obszarze, jak i w polu o sporym metrażu. Na asortyment składają się między innymi atv - maszyny rolnicze, które dzięki swojej specyfice pozwalają znacząco ułatwić i przyspieszyć działanie na terenach różnego typu.

Atv - maszyny rolnicze dostosowane do każdej powierzchni 

ATV, czyli all-terrain vehicle to najprościej rzecz ujmując quad. Mimo że większości sprzęt ten kojarzy się głównie z jazdą sportową, czy rekreacyjną, równie dobrze sprawdza się on w gospodarstwie. Dlaczego? AVT maszyny rolnicze wyróżniają się niewielkimi wymiarami, dużą mocą i własnym napędem w postaci silnika, dzięki czemu nie wymagają przekazania mocy z maszyny, jak bywa to przy klasycznych ciągnikach rolniczych. To sprzęt otwarty, pozbawiony kabiny, w pełni dopasowany do jazdy poza drogami utwardzonymi. Jak wypada sprzęt ATV względem tradycyjnych maszyn? To coraz chętniej wybierane rozwiązanie zarówno ze względu na wytrzymałość sprzętu, jak i jego funkcjonalność oraz szeroki wybór akcesoriów dostosowanych do pracy o różnego typu.

Atv - akcesoria rolnicze dopasowane do Twoich potrzeb

W Traktor.com.pl stawiamy nie tylko na jakość, ale i funkcjonalność. Z tego względu wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferując maszyny ATV różnego typu. W ofercie sklepu znaleźć można między innymi kosiarki spalinowe ATV, rębaki spalinowe ATV, opryskiwacze ATV, czy równiarki i niwelatory ATV. Bazujemy na produktach renomowanych marek z doświadczeniem. Dlatego też w asortymencie sklepu znaleźć można między innymi kosiarkę bijakową ATVM 120 do ATV QUAD - HONDA będącą odmianą kosiarki rotacyjnej, w której elementami tnącymi są bijaki rozdrabniające koszone rośliny. Sprzęt został wyposażony w noże młotkowe Hs i czterosuwowy silnik Honda. Równie polecanym przez nas sprzętem jest rębak spalinowy ATV DR-CS-15HP 4Farmer - to mocne urządzenie wyposażone w silnik spalinowy czterosuwowy Loncin 420 cm3, 15HP pozwalające na rozdrabnianie i przerabianie ściętych gałęzi, przyciętych żywopłotów oraz innych odpadów organicznych, zbyt twardych i nienadających się do bezpośredniego kompostowania. Oferujemy również opryskiwacze ATV ciśnieniowe o różnych pojemnościach - między innymi 60 i 100 l oraz równiarki do podłoża. 


Maszyny ATV dostępne w ofercie traktor.com.pl to sprzęt najwyższej jakości wyprodukowany z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Szeroki wybór modeli sprawia, że bez trudu dopasujesz sprzęt do specyfiki swojej pracy. Potrzebujesz wsparcia w wyborze maszyny, interesuje Cię quad rolniczy, jednak nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Skontaktuj się z nami, a dobierzemy produkt w pełni odpowiadający Twoim potrzebom