Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Moc (kW)
Szerokość robocza (mm)
Skrzynia biegów
Napęd
Kolor
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Stiga

Traktorki - kosiarki STIGA - wiodąca marka na rynku maszyn ogrodowych!


Stiga jest to szwedzka marka producenta maszyn ogrodniczych, w tym m.in.: najwyższej jakości traktorków ogrodowych. Znana jest przede wszystkim ze swojej solidności, zaaranżowania w potrzeby klienta oraz szerokiego wachlarza produktów. Obecnie produkty marki można spotkać w ponad 80 krajach świata, co podkreśla jej popularność. Traktory ogrodowe są to nieocenione urządzenia pomagające wytrwałym ogrodnikom w pielęgnacji trawnika. Firma STIGA oferuje wiele modeli tego sprzętu, które różnią się między sobą silnikiem, napędem, liczbą cylindrów i umiejscowieniem agregatu tnącego. Łączy je natomiast wielozadaniowość, łatwa obsługa, wydajność i efektywność pracy. Poczuj radość z pracy w ogrodzie i wyposaż się w asystenta STIGA!

Jakie są korzyści z zakupu traktorka koszącego STIGA?

 • Napęd na cztery koła pozwala na lepszą przyczepność na pochyłym, nierównym terenie.
 • Wbudowany tempomat ułatwia kontrolę prędkości i płynną jazdę.
 • Pedał przekładni hydrostatycznej sprawia, że nie ma potrzeby zmiany biegów.
 • Szerokie i wzmocnione agregaty tnące zapobiegają blokowaniu, nawet przy mokrej i wysokiej trawie. Wybór 9 różnych wysokości cięcia.
 • Napędzany wysokowydajnymi jedno lub dwu cylindrowymi silnikami spalinowymi lub zasilany akumulatorami STIGA ePower.
 • Zestaw do mulczowania jest standardem i umożliwia rozdrabnianie ścinek trawy i równomierne rozprowadzenie ich po murawie w celu nawożenia i poprawy kondycji trawnika.
 • Różnorodność cenowa, aby każdy mógł wybrać model idealny dla swojego portfela.
 • Włączanie noży jest dziecinnie proste - odbywa się za pomocą jednego przycisku, więc nawet osoba niedoświadczona da radę.
 • Wszystkie informacje operacyjne można sprawdzić (w zależności od modelu) na: 6-diodowym lub inteligentnym 5,5-calowym wyświetlaczu albo wirtualnej desce rozdzielczej na Twoim smartfonie (w traktorach e-Ride).
 • Miękka i ergonomiczna kierownica zapewnia optymalny chwyt.
 • Panel ABS pochłania wibracje już na poziomie stóp, co zapewnia wygodną jazdę.

Traktor koszący STIGA to maksimum efektów i minimum wysiłku. Wygodny, regulowany fotel z amortyzacją nierówności terenu pozwoli Ci się odprężyć podczas względnie męczącej pracy. Nowe modele STIGA 2022 zrewolucjonizowały rynek traktorów koszących. Wszystkie te urządzenia są zbudowane na podstawie bardzo wytrzymałego podwozia. Korzyścią jednych modeli jest wzmocniony podkład o bardzo dużej wytrzymałości, podczas gdy pozostałe posiadają żeliwną oś przednią, która dodatkowo zwiększa wytrzymałość i trwałość produktu. 

Zapraszamy do przejrzenia tej kategorii produktów i wybrania ulubionego traktorka koszącego. Są one idealne dla profesjonalistów posiadających rozległe powierzchnie w ogrodzie, jak i dla początkujących ogrodników, którzy cenią sobie czas wolny. Maszyny są wydajne, szybkie i ciche. Zapewniają satysfakcję użytkowania, szczególnie dla fanów motoryzacji i nowinek technicznych. Jedne z najbardziej popularnych modeli to np. traktorek Stiga e-Ride C300 lub traktorek Stiga Estate 384