Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Wyciągarki

Co to jest wyciągarka ciągnikowa i w jaki sposób działa? Wyciągarka to urządzenie, dzięki któremu szybko wyciągniesz ścięte drewno. Składa się z takich elementów jak - obudowa, wał główny, koło zębate ze sprzęgłem i bęben z liną stalową. Jak to działa? Lina stalowa służy do wyciągania kłody drewna, a liny spinające do mocowanie kłody do rowków na obudowie wyciągarki. Następnym krokiem może być transport kłody w miejsce, do którego dojedzie się danym środkiem transportu. 

Wyciągarki ciągnikowe leśne - zastosowania 

Wyciągarki ciągnikowe są niezbędne do pracy w leśnictwie. Zdarza się, że urządzenia są wykorzystywane w gospodarstwach rolnych lub na budowach do wyciągania innych ciężkich materiałów lub elementów wykończeniowych. Wyciągarka zagwarantuje Ci wygodną, a przede wszystkim bezpieczną pracę w bardzo trudnych warunkach. W naszym sklepie oferujemy Ci wyciągarki, które cechuje nowoczesność i solidność. Masz pytania związane z produktami dostępnymi w tej kategorii? Możesz w każdej chwili do nas napisać lub zadzwonić. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej wyciągarki? 

Jeśli zastanawiasz się jaką wyciągarkę najlepiej wybrać, aby cena była dostosowana do otrzymanej jakości sprzętu, zapraszamy do zakupu urządzeń w naszym sklepie. Zyskujesz gwarancję, że inwestycja będzie trafiona, ponieważ stawiamy na najlepsze urządzenia w swojej kategorii. Dostępny u nas model FW2 GEOGRASS to produkt, który wytrzyma maksymalny udźwig nawet 2 ton. Sprawia to, że będzie w stanie wyciągać drewno o bardzo wysokiej wadze. Wyciągarka może zostać łatwo i szybko doczepiona do traktora na zaczep 3 punktowy KAT I. Stalowa linka o średnicy 8 mm holuje drewno albo inne materiały np. budowlane. Jest to pewna i wytrzymała metoda, która pozwoli szybko przetransportować dany element w pożądane miejsce. Warto także wspomnieć, że bęben wyciągarki zmieści linkę o długości maksymalnie 40 metrów. Dane techniczne tego produktu prezentują się następująco - siła bębna ciągnącego około 2000 kg, średnia prędkość ściągania to 0,47 m/s, średnica linki 8 mm, waga 170 kg, wymiary 1350 x 1270 x 800 mm. Wyciągarka wykonana z wysokiej jakości materiałów sprawi, że praca z nią będzie przyjemna i sprawna. Sprawdzi się idealnie do wyciągania drewna każdego rodzaju, dbając o bezpieczeństwo użytkownika. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy zawsze są gotowi do pomocy. 

Wyciągarki ciągnikowe - świetna oferta w sklepie traktor.com.pl

U nas otrzymasz wyciągarki ciągnikowe wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Każdy produkt, który mamy w naszej ofercie cechuje się solidnością wykonania, funkcjonalnością i długą żywotnością. Dlatego, jeśli potrzebujesz niezawodnego urządzenia do holowania ciężkich materiałów, ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!