Cena
Stan
Producenci
więcej... mniej
Szerokość robocza (mm)
Waga (kg)
+ KG + KG
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
TUZ
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Rębaki / Łuparki

Rębaki to maszyny wykorzystywane w rolnictwie, leśnictwie czy też ogrodnictwie do rozdrabniania kawałków drewna lub gałęzi. Obracająca się tarcza z nożami przekształca wkładany do rębaka materiał na zrębki. W dalszej kolejności rozdrobniony materiał może być wykorzystany na wiele sposobów. Jednym z najbardziej popularnych jest przeznaczenie go na ściółkę, opał lub wykorzystanie do produkcji papieru. Rębaki do drewna dzielą się na tarczowe, w których noże poruszają się w jednej płaszczyźnie koła tarczy oraz na bębnowe, w których ruch noży zaznacza walec. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne typy rębaków, które będą pracować bezawaryjnie i efektywnie. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń! 

Rębaki do drewna - sprawdź szeroką ofertę sklepu traktor.com.pl 

Rębaki do drewna, które znajdziesz w naszym sklepie to urządzenia najwyższej klasy. Są solidnie wykonane, trwałe i bezpieczne w eksploatacji. Otrzymasz takie modele jak np. rębak do gałęzi DENIS R-12 bębnowy półautomatyczny. To nowoczesna maszyna, której konstrukcja pozwala na półautomatyczne pobieranie gałęzi. Dodatkowo wybierając ten model otrzymujesz produkt z napinaczami pasków klinowych, co sprawia, że ich zużycie jest mniejsze. Po włożeniu gałęzi do rębaka, ich przesuw odbywa się całkowicie automatycznie. Dzieje się tak za sprawą wałka podającego i jest to rozwiązanie, dzięki któremu cały proces może przebiegać szybciej. Urządzenie zostało wyposażone w specjalny uchwyt, który pomaga wyjąć drewno w przypadku zablokowania. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w ten produkt? Otrzymujesz profesjonalny rębak, który posiada komin ułatwiający pakowanie zrębków do worków. Jeśli zależy Ci na szybkim i prawidłowym rozdrabnianiu gałęzi, korony drzew czy wierzby energetycznej, możesz postawić na rębak WC-8 wysoki. Jest to produkt wyposażony w mechanizm podający i wyciągający gałęzie, co znacznie wpływa na komfort pracy. Urządzenie jest stabilne, niezawodne i bezpieczne, a zrębki będziesz mógł wykorzystywać jako paliwo do kotłów czy też jako materiał do użyźniania gleby. W wielu gospodarstwach, korzystanie z profesjonalnych rębaków do drewna, jest konieczne i przynosi wiele korzyści. Materiał może być w pełni wykorzystywany, co zapobiega marnotrawstwu. 

Rębaki - dlaczego warto skorzystać z oferty w naszym sklepie?

U nas kupisz rębaki od renomowanych producentów, które są solidne i bardzo trwałe. Urządzenia posiadają certyfikat CE, co daje gwarancję bezpieczeństwa i oznacza, że zostały dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Kupujesz więc sprawdzone, przetestowane urządzenia, które posłużą Ci przez bardzo długi czas. Kupując u nas masz także gwarancję dobrej ceny i szybkiej wysyłki. Od złożenia zamówienia, dostarczymy Ci rębaki w przedziale 24-72 godzin. Jeśli zastanawiasz się, które z oferowanych urządzeń sprawdzi się u Ciebie najlepiej, możesz się z nami łatwo skontaktować. Zespół doświadczonych osób, które obsługują nasz sklep, podpowie Ci jaki sprzęt wybrać i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do składania zamówień!