Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Wózki widłowe

Traktor.com.pl to profesjonalny sklep z wyposażeniem znajdującym zastosowanie w różnych branżach - począwszy od branży rolniczej, przez budowlaną, ogrodniczą, na komunalnej kończąc. Jedną z kategorii oferowanych przez nas produktów są wózki widłowe. Bazujemy wyłącznie na produktach sygnowanych znanymi, cenionymi i doświadczonymi markami - dzięki temu mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom to, co najlepsze.

Wózki widłowe - postaw na modele od sprawdzonych producentów

Wózki widłowe, czyli wózki jezdniowe podnośnikowe pozwalają przewozić elementy o znacznym ciężarze i masie. Branża logistyczna, spożywcza, komunalna, budowlana, przemysłowa - to w nich najczęściej wykorzystywane są wózki widłowe - rodzaj sprzętu powinien być jednak w pełni dopasowany do specyfiki sektora, w jakim mają być wykorzystywane. Wyróżnić można wózki widłowe spalinowe, gazowe i elektryczne. Dwa pierwsze rodzaje są przeznaczone do użytku na otwartej przestrzeni. Możliwe jest ich wykorzystanie we wnętrzach, jednak wózki widłowe tego typu muszą być wyposażone w odpowiedni filtr. Ten rodzaj sprzętu świetnie radzi sobie na nierównej powierzchni. Wszystko dzięki wyposażeniu w napęd na cztery koła i opony o dobrej przyczepności do podłoża. Trzeci rodzaj to elektryczny wózek widłowy - akumulator zasilający sprzęt, napęd na trzy lub cztery koła, wysoka zwrotność to cechy wyróżniające ten typ. Dzięki temu wózki widłowe tego rodzaju znajdują zastosowanie w zamkniętych przestrzeniach, gdyż świetnie radzą sobie w wąskich alejkach, na zakrętach, czy w magazynach wysokiego składowania. W ofercie traktor.com.pl znaleźć można sprzęt marki Lonking - to jeden z największych producentów wózków widłowych. 

Wózki widłowe - prosta, niezawodna konstrukcja gwarancją trwałości

Czym wyróżniają się oferowane przez nas wózki widłowe - budowa sprzętu jest stosunkowo prosta, jednak dzięki temu konstrukcja sprzętu jest niezawodna. Lonking, czyli marka, na której produktach bazujemy, jest znanym producentem hydrauliki siłowej, dzięki czemu oferowane przez nich wózki są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem jest fakt gwarancji producenta obowiązującej aż przez 66 miesięcy! Marka bazuje na silnikach znanych, japońskich producentów, takich jak silniki diesla Isuzu, Perkins, czy Mitsubishi. Wózki widłowe gazowe z kolei wyposażone są w jednostki napędowe Nissana. Ergonomiczny kształt, udźwig do 2500 kg, wysokość podnoszenia 3000 mm oraz wysokiej klasy ogumienie kół, automatyczna skrzynia biegów, widły 1200 mm, to cechy, którymi charakteryzują się dostępne w naszym asortymencie wózki widłowe. 

Traktor.com.pl to miejsce, w którym jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Bazujemy na renomowanych markach, oferując sprawdzone produkty dostosowane do potrzeb i specyfiki różnych branż. Szukasz modelu, który spełni wszystkie Twoje wymagania? Skontaktuj się z nami, a pomożemy dopasować sprzęt do Twoich potrzeb.