Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Skrzynia biegów
Napęd
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Używane - Kubota

Kubota to japońska marka, która zyskała popularność niemal na całym świecie. Do 2010 firma sprzedała ponad trzy miliony maszyn. Mimo to, nie jest jeszcze bardzo popularna w Polsce. Zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego sklepu modele używane, ze względu na ich atrakcyjniejszą, niż w przypadku fabrycznie nowych urządzeń, cenę. Kubota produkuje urządzenia tak wysokiej jakości, że niemal zawsze są to ciągniki bez uszczerbku w ich jakości. Wręcz przeciwnie, można powiedzieć, że są przetestowane w boju. Znajdziesz w naszym sklepie używanie ciągniki Kubota w najróżniejszych konfiguracjach - w wersji podstawowej, z zainstalowaną kabiną lub z zamontowanym osprzętem - glebogryzarką, pługiem, posypywarką itd. Oferta ciągników używanych ze względu na swój charakter jest zmienna, dlatego zapraszamy do odwiedzania tej kategorii co jakiś czas, jeśli aktualnie nie znalazłeś niczego zadowalającego. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto kupić używany ciągnik? 

Zakup używanego traktora to świetne rozwiązanie jeśli zainteresowałeś się tą marką i chciałbyś sprawdzić możliwości ich produktów we własnym gospodarstwie. Jest to też wspaniałe rozwiązanie jeśli bliskie jest Ci życie w zgodzie z ideą zero waste, czyli ekologicznym nastawieniem do nabywania nowych rzeczy. Jeśli coś wciąż jest sprawne - lepiej może być dalej z niego korzystać, niż wyrzucić i sprawić sobie fabrycznie nowe oraz droższe urządzenie. W ciągu wielu lat istnienia naszego sklepu udało nam się sprzedać traktory w doskonałym stanie wyprodukowane wiele lat temu (np. w roku 1995 lub 2005).

Jak przygotowujemy używany traktor do wystawienia w naszym sklepie?

Wszystkie używane modele traktorów, które możesz obejrzeć w naszym sklepie internetowym, przeszły bardzo dokładny przegląd dokonany przez najlepszych specjalistów. Jako marka traktory.com.pl kładziemy duży nacisk na budowanie pozytywnej relacji z klientem, dlatego o wszystkich ewentualnych wymianach i usterkach sprzętu zostaniesz poinformowany przed jego zakupem. Zanim używany ciągnik zostanie ponownie wystawiony na sprzedaż jest testowany, sprawdzane są jego wszystkie parametry mechaniczne czy też hydrauliczne. Dokonujemy pełnej wymiany filtrów oleju i paliwa oraz płynów eksploatacyjnych. Tak jak i nowe modele, używane traktory marki Kubota objęte są dwuletnią gwarancją, w trakcie której możesz się do nas zgłosić z każdym napotkanym problemem, a my postaramy się pomóc Ci go rozwiązać. Na naszej stronie znajdziesz też setki części zamiennych (także używanych), dlatego nie musisz się obawiać że jest to marka jeszcze mało popularna w Polsce. Wszystkie zdjęcia traktorów z drugiej ręki zostały wykonane przez nas z największą dbałością o to, by przedstawić ich rzeczywisty stan. Jeśli masz wątpliwości i pytania odnośnie dowolnego traktora Kubota z kategorii ciągników używanych, chętnie na wszystkie wyczerpująco odpowiemy. Podobnie jak nowe traktory, te używane także objęte są opcją sprzedaży w leasingu lub na raty oraz możliwością zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.