Cena
Producenci
więcej... mniej
Stan
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
Szerokość robocza (mm)
TUZ
Waga (kg)
+ KG + KG
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

DP / DPH - ciężkie

Kosiarki bijakowe ciężkie — urządzenia do zadań specjalnych

Jeżeli szukasz sprzętu, który poradzi sobie z cięższym terenem do koszenia, warto zainteresować się jednym z dostępnych modeli kosiarek bijakowych ciężkich DP. To mocne urządzenia o większej sile roboczej, dzięki czemu doskonale poradzą sobie w porządkowaniu trudniejszych terenów. Kosiarki typu DP odznaczają się dużą, solidną konstrukcją, mocnymi przekładniami oraz specjalnym napędem, dzięki czemu poradzą sobie z koszeniem tam, gdzie inne modele kosiarek przestają się sprawdzać. Doskonała jakość urządzeń, dostępnych na naszej stronie to gwarancja satysfakcji z zakupu. Do zadań specjalnych oraz dla zachowania najlepszych efektów warto postawić na ciężkie kosiarki DP. W razie dodatkowych pytań nasz personel jest do Twojej dyspozycji! 

DP — charakterystyka kosiarki

DP, czyli ciężkie kosiarki bijakowe, mają bardzo konkretne zastosowania. Doskonale sprawdzają się do sprzątania krajobrazu po burzy, porządkowania terenu po uprawie winorośli, przy zaniedbanych nieużytkach lub takich terenach, jak pobocza czy obejścia gospodarstw. Dzięki swojej mocy bez trudu poradzą sobie przy rozdrabnianiu gałęzi, krzewów i wysokich, gęstych traw. Kosiarki bijakowe wyposażone są w wał roboczy z dedykowanymi bijakami, które odpowiadają za mulczowanie pokosu. Dzięki temu rozdrobnione ścinki rozrzucane są w terenie i stanowią naturalny nawóz, nie oddziałując przy tym negatywnie na estetykę krajobrazu. Takie modele ciężkich kosiarek DP, jak Kosiarka bijakowa DP 205, to sprzęt o najwyższej wydajności i skuteczności pracy. Szerokość koszenia to aż 205 cm. Ze względu na swoje gabaryty, kosiarki DP dedykowane są do ciągników o mocy nie mniejszej niż 70 KM. Posiadają możliwość regulacji wysokości koszenia oraz dedykowane klapy bezpieczeństwa. Specjalne zaprojektowane bijaki są odporne na uszkodzenia, co sprawia, że maszyna odznacza się długą żywotnością. W razie dodatkowych pytań lub potrzeby pomocy w wyborze idealnego modelu zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą!

Kosiarki bijakowe ciężkie — kupuj sprawdzone urządzenia w naszym sklepie!

Traktor.com.pl to firma, która od wielu lat zajmuje się importem oraz sprzedażą urządzeń do prac rolniczych i ogrodniczych. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby sprzęt dostępny w naszym sklepie internetowym spełniał najwyższe standardy. Niezwykle istotne jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta, które pozwala na sprecyzowanie konkretnych potrzeb oraz spełnienie wszystkich wymagań. Oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze maszyn oraz dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde pytanie. Wszystkie urządzenia są przygotowywane i testowane, nim trafią do nowych właścicieli, celem wczesnego wykrycia ewentualnych nieprawidłowości. Zależy nam na pielęgnowaniu zaufania, którym obdarzają nas nasi klienci każdego dnia. Cenimy sobie uczciwość i profesjonalizm. Jako jedni z nielicznych dysponujemy dużą ilością oryginalnych i zamiennych części, pozwalających na fachowy serwis sprzętu. Cała ta praca, którą wkładamy w gwarancję jakości sprzętów oraz obsługi klienta sprawia, że zakup kosiarek DP za pośrednictwem naszego sklepu to zawsze doskonały wybór.