Stan
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc (KM/HP)
Skrzynia biegów
Napęd
więcej... mniej
Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Używane - Iseki

Używane ciągniki Iseki — zastosowania

Dzięki dużym możliwościom modyfikacji poprzez łączenie poszczególnych elementów mini ciągniki Iseki to narzędzia wielozadaniowe. Ich kompaktowe wymiary, połączone z wydajnym silnikiem oraz napędem 4x4 pozwalają na skuteczne działanie w obrębie całego ogrodu i obejścia. Doskonale sprawdzą się przy wszelkich pracach rolnych. Dodatkowym atutem jest dopuszczenie ciągników do ruchu po drogach. Solidna konstrukcja doskonale sprawdzi się przy przygotowywaniu ziemi pod uprawę czy podczas zbiórki plonów. Z pomocą ciągników od japońskiej firmy Iseki, bez trudu przygotujesz teren pod basen czy oczko wodne, wyrównasz grunt i skosisz trawę. Dodatkowy pług do zamontowania z przodu maszyny pozwala na szybkie i bezwysiłkowe odśnieżenie podjazdu lub większego odcinka drogi. Możliwości zastosowań jest wiele, dlatego stawiając na maszyny od tej cenionej marki, zyskujesz kilka zastosowań w ramach jednego urządzenia. 

Używane ciągniki Iseki — dlaczego warto?

Mimo że ciągniki w tej kategorii są sprzętem używanym, dbamy o to, by trafiły do naszych klientów w najlepszym stanie. Przed podróżą do nowego właściciela, każdy mini ciągnik zostaje poddany dokładnemu i profesjonalnemu serwisowi, w którego skład wchodzi m.in wymiana filtrów, oleju oraz hydrauliki. Jeżeli podczas serwisu zostaną wykryte jakiekolwiek usterki, informujemy o tym klienta i od razu zajmujemy się ich usunięciem. Wymieniamy także płyny eksploatacyjne, zaś na cały sprzęt udzielamy gwarancji. Dzięki tym zabiegom nasi klienci zyskują pewność, że urządzenie, które u nas kupują, dotrze do nich w stanie idealnym, aby móc służyć niezawodnie przez długie lata. Jako jedni z nielicznych oferujemy także szeroki wybór oryginalnych i zamiennych części do ciągników. Posiadamy własną flotę eksportową, dlatego z łatwością dostarczymy Twój ciągnik w wybrane miejsce w Polsce czy Europie. Masz możliwość zakupu ratalnego lub w ramach leasingu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Używane ciągniki Iseki — poznaj naszą szeroką ofertę

W tej kategorii przedstawiamy nasz szeroki wybór używanych modeli ciągników od japońskiej firmy Iseki. Marka Iseki zajmuje się produkcją sprzętu do koszenia, zbierania plonów czy sadzenia, łącząc w sobie japońską dokładność z niemiecką innowacyjnością. Od początku swojej działalności firma Iseki skupia się przede wszystkim na potrzebach indywidualnych użytkowników. Każdy z mini ciągników tej firmy może zostać dostosowany do konkretnych potrzeb dzięki dużemu wyborowi akcesoriów i dodatkowych części. Marka zyskała uznanie na całym świecie, a ich produkty sprzedawane są pod takimi szyldami jak: AGCO, Bolens, Massey Ferguson i White. Przy projektowaniu i tworzeniu poszczególnych maszyn, firma Iseki zwraca szczególną uwagę na każdy drobiazg, a przed wypuszczeniem na rynek dokładnie testuje każdy ze swoich sprzętów. To daje klientom gwarancję solidności, wysokiej jakości oraz długowieczności każdego urządzenia. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze maszyny lub masz dodatkowe pytania, nasz personel pozostaje do dyspozycji!