Aby nasz traktor stał się jeszcze bardziej uniwersalny i wszechstronny można doposażyć go w dodatkowe akcesoria. Jednym z nich jest np. przedni TUZ. Jest to osprzęt dedykowany do ciągnika LS Tractor XU6168.
Przedni trzypunktowy układ zawieszenia daje nam zdecydowanie jeszcze większe możliwości pracy z naszym ciągnikiem. Maszyn zawieszanych na przedni TUZ jest obecnie coraz więcej, kosiarki, pługi, zamiatarki, a także cała gama osprzętu transportowego.
Przedni TUZ do traktora jest dopasowany do modelu XU6168, montowany na przedni zderzak ciągnika. Przedni TUZ Kat II posiada siłowniki hydrauliczne, obustronne. Dodatkowo przedni trzypunktowy układ zawieszenia posiada możliwość zablokowania ramion podczas pracy z urządzeniami, które wymagają sztywnych ramion TUZ-a.
Dolne ramiona TUZ-a posiadają szybko złącza, które ułatwiają zakładanie i ściąganie osprzętu.
*Montaż zawiesi może wymagać nawiercenia dodatkowych otworów na śruby mocujące.
** Jest to model dedykowany tylko do ciągnika LS Tractor XU6168.
*** Zdjęcia poglądowe, oferta nie dotyczy ciągnika.
check_circle
check_circle