Filtr oleju hydraulicznego 95 x 145 mm / 1"1/2-16UNF / Yanmar EF352T / Yanmar 3TNE78A / CP145L-35SW / 198119-48310
search
3 osoby oglądają ten traktor
Kod produktu: 5-01-123-24
47 osób kupiło ten produkt
Brutto z VAT 23%
Delivery options
Ładowanie opcji dostawy...
Brak dostępnych opcji dostawy dla tego produktu.
*Koszty dostawy są szacunkowe. Dokładne koszty poznasz w ostatnim kroku zamówienia.
Opis produktu
Filtr oleju hydraulicznego o symbolu CP145L, wymiarach 98 x 158 mm z gwintem 1"1/2-16UNF do ciągników marki Yanmar serii Yanmar AF28, Yanmar AF26, Yanmar AF220, Yanmar AF230, Yanmar EF352T, Yanmar F14D, Yanmar F15D, Yanmar F16D, Yanmar F17D, Yanmar F155, Yanmar F180, Yanmar F210, Yanmar YM1802 z silnikami Yanmar 3TNE78AShibaura serii Shibaura P17F i innych.
Wymiary:
  • wysokość: 145 mm,
  • średnica zewnętrzna: 95 mm,
  • średnica uszczelki: wewnętrzna 76 mm, zewnętrzna 90 mm,