Dostępny
stan

Stan

Nowy

moc2

Moc (KM/HP)

16

szerokosc_robocza

Szerokość robocza (mm)

1150

waga

Waga (kg)

203

wishlist

Kosiarka pielęgnacyjna GFM 120 4FARMER (ATV)

GFM 120/4FARMER
5904506300891
10 900,00 zł
9 990,00 zł
Brutto PL 23%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 10 900,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

8121,95 netto

  • Dostępność (20 Ilość): stock
  • 24-72 godzin
wishlist

Zobacz wideo

Kosiarka pielęgnacyjna GFM 120 4FARMER (ATV)

Koszenie większych obszarów niejednokrotnie stanowi problem. Często powodem jest brak dostępności do ciągnika lub odpowiedniego sprzętu lub posiadanie zbyt małego urządzenia względem powierzchni. Czasami też termin realizacji przez firmę zewnętrzną jest zbyt odległy.

Rozwiązaniem bardzo ciekawym i wymagającym dużo mniej zachodu są urządzenia przeznaczone do pracy z pojazdami ATV/quadami. Są one dostosowane do podpięcia do quada, posiadają hak z oczkiem zaczepowym. Wyposażone są we własne koła, a także własny napęd w postaci silnika spalinowego. To świetna opcja w sytuacji, kiedy duży traktor nie jest Ci potrzebny, lub kiedy nie masz na niego miejsca. Ale posiadasz czy masz dostę do quada.

Kosiarka pielęgnacyjna GFM 120 4FARMER

Posiada silnik silnik spalinowy firmy Loncin o mocy 16 KM a także rozruch elektryczny. Kosiarka pielęgnacyjna dedykowana jest głownie do obszarów płaskich, równych, idealnie sprawdzi się na boiskach, dużych płaskich powierzchniach. Wybór takiej kosiarki to przepis na śliczny, zadbany i równo skoszony trawnik. Maszyna ta posiada szerokość koszenia 116 cm, co umożliwia szybkie koszenie dużych płaszczyzn trawnika. Trzy zachodzące na siebie noże pozwalają uniknąć pozostawiania pasów nieskoszonej trawy. Zaletą jest łatwa regulacja wysokości koszenia w zakresie 25-250 mm.

Kosiarka pielęgnacyjna spalinowa może jechać prosto za pojazdem lub być ustawiona ukośnie na bok, co przydaje się na pagórkowatym terenie. Dostarczana z ciśnieniowo smarowanym silnikiem o mocy 16 KM. W zestawie zaczep kulowy do złącza kulowego 50 mm. Budowa kosiarki pozwala na ciągnięcie jej za dowolnym pojazdem z zaczepem kulowym.

Specyfikacja techniczna

Stan
Nowy
Marka
4Farmer
Moc (KM/HP)
16
Szerokość robocza (mm)
1150
Wysokość koszenia (mm)
25 - 250
Waga (kg)
203
Napięcie akumulatora (V)
12
Prędkość obrotowa (obr./min)
3600

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Powiązane produkty

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna