Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Filtry
Modele ciągników
Kubota GL21
Kubota GL23
Kubota KL340
Shibaura D238
Wysokość (mm)
80
Średnica (mm)
93
Średnica uszczelki (mm)
55 / 73
wishlist

Filtr oleju silnikowego 93 x 100 mm / 3/4"-16UNF / Kubota L02 / GL / KL

5-01-121-05
39,00 zł
Brutto PL 23%

31,71 netto

 • Dostępność (106 Ilość): stock
 • 24-72 godzin
wishlist

Filtr oleju silnikowego 93 x 100 mm / 3/4"-16UNF / Kubota L02 / GL / KL

Filtr oleju silnika o wymiarach 100 x 93 mm z gwintem 3/4"-16UNF do japońskich ciągników i mini traktorków marki Kubota serii L02, GL. KL i innych.

Filtr oleju silnikowego to bardzo ważny element układu smarowania a jego głównym zadaniem jest oczyszczenie oleju krążącego w układzie silnika z zanieczyszczeń organicznych i mineralnych. Filtr oleju metalowy, zakręcany to filtr, którego głównym zadaniem jest usuwanie najmniejszych zanieczyszczeń z oleju o wielkości nawet 1/50 mm. Budowa filtra jest bardzo prosta i składa się z metalowej puszki z gwintem i wkładu papierowego w środku ułożonego w tzw. harmonijkę, żeby zwiększyć powierzchnię filtracyjną. Zanieczyszczenia oleju, do którego używamy filtra, powstaje najczęściej, w przypadku zanieczyszczeń organicznych, z rozpadu samego oleju podczas pracy, z resztek paliwa lub są to produkty uboczne utleniania. Zanieczyszczenia mineralne to zanieczyszczenia powietrza i cząstki metali, które pojawiają się w silniku podczas eksploatacji.

Wymiary:

 • Wysokość: 80 mm,
 • Średnica: 93 mm.
 • Średnica uszczelki: zewnętrzna. 73 mm, wewnętrzna. 55 mm.
 • Gwint: 3/4"-16UNF, 18 mm.

Modele ciągników:

Kubota:

 • Kubota GL21,
 • Kubota GL23,
 • Kubota KL340.

Shibaura:

 • Shibaura D238.

Filtr najczęściej montowany jest z boku silnika a czysty, niezużyty filtr oleju ma bezpośredni wpływ na działanie i żywotność silnika, zużycie paliwa a w ekstremalnych przypadkach zapchany filtr oleju, może doprowadzić do przegrzanie silnika i uszkodzenie uszczelki pod głowicą. Filtr oleju wymieniamy zawsze razem z wymianą oleju z częstotliwością określoną w instrukcji obsługi maszyny.

Magazyn:
M01:E04

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:E04
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Filtry
Modele ciągników
Kubota GL21
Kubota GL23
Kubota KL340
Shibaura D238
Wysokość (mm)
80
Średnica (mm)
93
Średnica uszczelki (mm)
55 / 73
Gwint
3/4"-16UNF

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

 • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
 • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna